Ruošiamės Agile Turui: prašome pagalbos

4 views
Skip to first unread message

Vaidas Adomauskas

unread,
Mar 21, 2018, 4:13:03 AM3/21/18
to AgileL...@googlegroups.com
Sveiki, Agile bendruomene,

Agile Turas Vilniuje ir Kaune dar tik spalį, bet komanda susirinkus ir jau aktyviai pradėjo pasiruošimo darbus.  

Mums reikia visų jūsų pagalbos, kad renginys būtų kuo įdomesnis ir nešantis naudą kiekvienam dalyviui (ir jums patiems). Šiemet renginį norime padaryti įdomesnį, kad tiek pranešimai būtų fokusuoti į praktines temas tiek rėmėjai gautų ne standartinį "įdėsime logotipą" paketą, bet platesnį, customizuotą, naudą teikiantį bendradarbiavimą.

Komanda prašo:
-  pagalvoti ar Jūsų darbovietei būtų naudinga kelti savo žinomumą tarp Agile profesionalų? Jei taip, pasidomėti kas jūsų darbovietėje atsakingas už renginių rėmimą. Idealiu atveju patiems pasikalbėti ir suprasti lūkesčius/galimybes, arba tiesiog pasidalinti kontaktais ir komanda sukontaktuos.

-  pagalvoti kokius pranešėjus jūs norėtumėte išgirsti arba kas turėtų ką papasakoti. Gal darbovietėje yra kolega, kuris mėgsta šnekėti viešai ir norėtų pasidalinti savo Agile patirtimi ir žiniomis (arba jį reikėtų paskatinti kad jis pagaliau atsistotų ir prašnektų :D)? Gal tiesiog pažįsti žmogų, kurio istorija būtų įdomi išgirsti? O gal buvai konferencijoje ir žinai pranešėją, kurį išgirsti Lietuvoje būtų super?

Laukiame Jūsų pagalbos. Kiekvieno maža pagalba sumoje bus didžiulė pagalba komandai ir mūsų Asociacijos tikslui: dalintis patirtimi ir tobulėti. 

Visas idėjas, pasiūlymus ar/ir klausimus dėl Agile Turo rašykite: tu...@agile.lt arba skambinkite Andriui (vadovui). tel. 860127509  

Iš anksto didelis AČIŪ už pagalbą.


Pagarbiai,
Vaidas Adomauskas
Prezidentas, asociacija "Agile Lietuva"


E-paštas: vai...@agile.lt 
Mob. tel.: +370 600 38860
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages