. Tik va su tais mokslais tai pravalas kazkoks... reikia savaitgali daryti tai viskas normaliai bus tada!
Ir kita susitikima (kuris tikiuosi greitu laiku ivyks) BUTINAI atsineskit "senas" nuotraukas, anketas, atminimu sasiuvinius ir panasiai! 
Feel free to call! Free PC-to-PC calls. Low rates on PC-to-Phone. Get Yahoo! Messenger with Voice
na va ir as prisijungiau ;)
l.malonu bus su jumi bent kompo pagalba
pabendraut dazniau nei karta per puse metu;)
aciu mantui, kad buvo musu susitikimo kaltininkas...
ir aciu visiems, kad buvot, nes buvo l.smagu...
kaip seimoj...ir jau 13metu...;)
iki susirasymo ;*****
ulka-bulka*
Dw duokit foto , pas ka yra fotkiu ? !! :)
Cituojant "Donatas G. :)" <Sala...@one.lt>:
Na, del kolio tai lievas pasiteisinimas, mielasis, nes mazdaug 50% zmoguciu kita diena buvo koliai, egzai, projektai ir t.t.! 
Minvydas Raèiukaitis
Ūla
Cituojant Minvydas Raciukaitis <mon...@gmail.com>:

Ūla
Cituojant "Jurate B." <jura...@yahoo.com>:
> Ajajai, Sigita, pamirsai pasirasyti - gausi velniu nuo Ulos!
>
> Mannija <sigit...@yahoo.com> wrote:
> Sveikuciai=) Zinokit kaip dziaugiuosi, kad esta tokie aktyvus ir
> bendraujat mano sukurtoje grupeje! Saunuoliai! Tiesa sakant
> nesitikejau, kad tai taip gerai veiks=) Saunu, kad yra galimybe visiems
> susirasyti!
> Del nuotrauku rasiau Linai, ji sake , kad kai tik atsilaisvins butinai
> nuotraukas imes kur nors internete arba man gal atsius! Tai dabar visi
> melskites , kad Lina greiciau atsilaisvintu=), nes manau ne as viena
> noriu pamatyti ir tureti visus nuotraukoje!!!
>
>
>
>
>
> __________________________________________________
> Do You Yahoo!?
> Tired of spam? Yahoo! Mail has the best spam protection around
> http://mail.yahoo.com
>
> >
Donatas :)
Donatas
ten namukai yra 2 aukstu , gywenti galima po 10 zmoniu nu kiek atsimenu
ten po 5 kambarius yra :) va......
kas ten buwo tai nesiskunde ne su z15 LT geriau nerasi zmoguj... arba
galima nuomuoti Vila kokia nors.... :D
nu cia ti pasiulymas buwo :)
Ūla
Cituojant Mannija <sigit...@yahoo.com>:
Tai krc tegu Myna ishsaiskina viska :) ir pasakys data :)