klases susitikimas

0 views
Skip to first unread message

Mannija

unread,
May 9, 2006, 4:41:48 PM5/9/06
to 4E klasiokai
Tai va galvoju, kad geguzes 17diena darom klases susitikima!!! Mantas
Daraskevicius ta vakara soka operhause, mes visi nueinam ten , o po to
einam i kokia kavine ir pasisesdim draugiskai!!! Ok? Gal kas turit
kokiu pasiulymu del kavines ar kokio kabako?

Sala...@one.lt

unread,
May 19, 2006, 8:27:47 AM5/19/06
to 4E klasiokai
hi :)
va lb buwo idomu kad taip normaliai musu susirinko , buvo gerai, tik
kazkaip daug kam reikejo y moxlus tai nepasiliko... nu bet kita karta
gal pasiliks.... :D va....
siaip gerai buwo... dazniau tokiu susitikimu :)

Jurate B.

unread,
May 19, 2006, 2:36:55 PM5/19/06
to 4E-kla...@googlegroups.com
Jo! Buvo super . Tik va su tais mokslais tai pravalas kazkoks... reikia savaitgali daryti tai viskas normaliai bus tada! Ir kita susitikima (kuris tikiuosi greitu laiku ivyks) BUTINAI atsineskit "senas" nuotraukas, anketas, atminimu sasiuvinius ir panasiai!
Su sypsena, Jurate

Sala...@one.lt wrote:

Feel free to call! Free PC-to-PC calls. Low rates on PC-to-Phone. Get Yahoo! Messenger with Voice
Message has been deleted
Message has been deleted

SunDog

unread,
May 25, 2006, 8:59:10 PM5/25/06
to 4E klasiokai
joa susitikimas tikrai praejo super :) nu bet del moxlu nereikia ce
lialia bl as del sito susitikimo i egza nenuejeu o jus ce del moxlu
parinates...aisq speju dbr pasipils kad tau px ant moxlu ar kzkas
panasaus bet tiesiog man sis susitikimas buwo swarbeu uz moxlus plius
man ispa cio ryto reikejo y darba... :) bet seip wiskas praejo lb
fainai ir tikiuosi su wisu sutikimu galetumedaryti tokius meetus
dazneu, kad ir kas menesi del manes :)

Ūla Petkevičiūtė

unread,
May 26, 2006, 7:33:56 AM5/26/06
to 4E-kla...@googlegroups.com
sveiki mielieji :*****

na va ir as prisijungiau ;)
l.malonu bus su jumi bent kompo pagalba
pabendraut dazniau nei karta per puse metu;)

aciu mantui, kad buvo musu susitikimo kaltininkas...
ir aciu visiems, kad buvot, nes buvo l.smagu...
kaip seimoj...ir jau 13metu...;)

iki susirasymo ;*****
ulka-bulka*

Donatas G. :)

unread,
May 26, 2006, 9:40:06 AM5/26/06
to 4E klasiokai
:)

Dw duokit foto , pas ka yra fotkiu ? !! :)

Ūla Petkevičiūtė

unread,
May 27, 2006, 1:11:15 AM5/27/06
to 4E-kla...@googlegroups.com
aha...pritariu donatui...;)
linos siaip reikia prasyt...;)


Cituojant "Donatas G. :)" <Sala...@one.lt>:

kostas

unread,
Jun 1, 2006, 2:53:38 PM6/1/06
to 4E klasiokai
sweiki ;)
prisidesiu prie daugelio,kad likau patenkintas susitikimu,nors ir ne
visi likom iki galo bet buvo smagu :) o del nuotrauku tai reikia renti
lina prie sienos :D ji mat laiko neturi jas i kompa ikelti.

Minvydas Raciukaitis

unread,
Jun 1, 2006, 3:09:05 PM6/1/06
to 4E-kla...@googlegroups.com
plem tai kiek ten jusu susirinke buvo? :D ir turejo man kita diena kolis but :`( na nieko gal kaip nors isgyvensiu :P
--
Pagarbiai,
Minvydas Račiukaitis
VGTU EF SA pirmininkas
8- 627 41816

Jurate B.

unread,
Jun 1, 2006, 3:48:11 PM6/1/06
to 4E-kla...@googlegroups.com
Musu ten buvo dafiga ir biski!  Na, del kolio tai lievas pasiteisinimas, mielasis, nes mazdaug 50% zmoguciu kita diena buvo koliai, egzai, projektai ir t.t.!

Minvydas Raciukaitis <mon...@gmail.com> wrote:
Minvydas Raèiukaitis

Minvydas Raciukaitis

unread,
Jun 1, 2006, 5:07:31 PM6/1/06
to 4E-kla...@googlegroups.com
dauguma i paskaitas vaikte ir mazdaug zino is ko kas kaip.. o as truputi nuo mokslu attrukes buvau tai kazkaip reikejo...
 
--
Pagarbiai,
VGTU EF SA Primininkas
Minvydas Raciukaitis
Mob. Tel.: 8 627 41816
El.pastas: e...@vgtusa.lt
minvydas.r...@gmail.com
mon...@gmail.com

Ūla Petkevičiūtė

unread,
Jun 1, 2006, 5:44:10 PM6/1/06
to 4E-kla...@googlegroups.com
;) buciau dekinga, jei savo laisku pabaigoje pasirasytumete...
gerai, kai keleto zmoniu laukelyje Nuo: parasyta pvz. Minvydas Raciukaitis...
bet...

Ūla

Cituojant Minvydas Raciukaitis <mon...@gmail.com>:

Mannija

unread,
Jun 3, 2006, 4:02:04 AM6/3/06
to 4E klasiokai
Sveikuciai=) Zinokit kaip dziaugiuosi, kad esta tokie aktyvus ir
bendraujat mano sukurtoje grupeje! Saunuoliai! Tiesa sakant
nesitikejau, kad tai taip gerai veiks=) Saunu, kad yra galimybe visiems
susirasyti!
Del nuotrauku rasiau Linai, ji sake , kad kai tik atsilaisvins butinai
nuotraukas imes kur nors internete arba man gal atsius! Tai dabar visi
melskites , kad Lina greiciau atsilaisvintu=), nes manau ne as viena
noriu pamatyti ir tureti visus nuotraukoje!!!

Jurate B.

unread,
Jun 3, 2006, 4:05:39 AM6/3/06
to 4E-kla...@googlegroups.com
Ajajai, Sigita, pamirsai pasirasyti - gausi velniu nuo Ulos!

Ūla Petkevičiūtė

unread,
Jun 3, 2006, 4:23:59 AM6/3/06
to 4E-kla...@googlegroups.com
;)
jau baru...
niu niu niu:D
;)

Ūla

Cituojant "Jurate B." <jura...@yahoo.com>:

> Ajajai, Sigita, pamirsai pasirasyti - gausi velniu nuo Ulos!
>

> Mannija <sigit...@yahoo.com> wrote:
> Sveikuciai=) Zinokit kaip dziaugiuosi, kad esta tokie aktyvus ir
> bendraujat mano sukurtoje grupeje! Saunuoliai! Tiesa sakant
> nesitikejau, kad tai taip gerai veiks=) Saunu, kad yra galimybe visiems
> susirasyti!
> Del nuotrauku rasiau Linai, ji sake , kad kai tik atsilaisvins butinai
> nuotraukas imes kur nors internete arba man gal atsius! Tai dabar visi
> melskites , kad Lina greiciau atsilaisvintu=), nes manau ne as viena
> noriu pamatyti ir tureti visus nuotraukoje!!!
>
>
>
>
>

> __________________________________________________
> Do You Yahoo!?
> Tired of spam? Yahoo! Mail has the best spam protection around
> http://mail.yahoo.com
>
> >

Minvydas Raciukaitis

unread,
Jun 3, 2006, 1:52:38 PM6/3/06
to 4E-kla...@googlegroups.com
pasidarykit parasa ir nereiks rupintis kad pamirsit :)
 
----
Message has been deleted

Donatas G. :)

unread,
Jun 5, 2006, 2:04:13 AM6/5/06
to 4E klasiokai
Kas uz tai kad , per nakty y kokius namukus prie ezero ar nama toosa
padaryti :) butu afigena :D va....

Donatas :)

Jurate B.

unread,
Jun 5, 2006, 3:16:37 AM6/5/06
to 4E-kla...@googlegroups.com
Joa, butu faina! AS UZ! Tik kad labai jau bjauru ora pranesa sia vasara... :(
Ir dar vienas niuansas - tokie visi namukai ant ezero kranto ir panasiai dafiga biski kainuoja... nebent kas nors kur nors per rysius ir gera varda! :D
Jurate

Minvydas Raciukaitis

unread,
Jun 5, 2006, 5:12:21 AM6/5/06
to 4E-kla...@googlegroups.com
yra aukstadvari tokie vgtu namukai. aisq ten su elektra biski chujova bet mes gavom :) na ir ten tokios minimalios gyvenimo salygos, kaina berods ~30lt namukas. yra ezeras jei pagedaujam ir pirtele uz papildoma mokesti :) beto uz 1km yra degaline jei kam ko truktu :D

Jurate B.

unread,
Jun 5, 2006, 5:28:21 AM6/5/06
to 4E-kla...@googlegroups.com
Tai as kaip supratau ezeras irgi uz papildoma mokesti???? :DDDD

Donatas G. :)

unread,
Jun 5, 2006, 6:00:54 AM6/5/06
to 4E klasiokai
Trumpai tariant yra prie Pailgio ezero namukai tokie jei zinot, bazes
poilsio.... va :) vienam zmoguj kainuoj a15-16 lt pernakvoti :) galima
su traukiniu varyti 3 Lt kainuoja bilietas, butu paprikolu
manyciau,........
va..... :)


Donatas

Jurate B.

unread,
Jun 5, 2006, 6:06:56 AM6/5/06
to 4E-kla...@googlegroups.com
Nea nezinau - prasyciau detaliau! :) kur cia toks ezeras randasi? As zinau tik Ilgio ezera... o tai ten tik pernakvoti vietos yra ar ir pabaliavoti(po stogu turiu omeny)??? :)


"Donatas G. :)" <Sala...@one.lt> wrote:

Donatas G. :)

unread,
Jun 5, 2006, 6:34:04 AM6/5/06
to 4E klasiokai
http://www.pailgioperlas.lt/site_v2/index.php

ten namukai yra 2 aukstu , gywenti galima po 10 zmoniu nu kiek atsimenu
ten po 5 kambarius yra :) va......

kas ten buwo tai nesiskunde ne su z15 LT geriau nerasi zmoguj... arba
galima nuomuoti Vila kokia nors.... :D
nu cia ti pasiulymas buwo :)

Jurate B.

unread,
Jun 5, 2006, 6:46:58 AM6/5/06
to 4E-kla...@googlegroups.com
Man tai kazkaip visai padoriai cia atrodo! :) bet reiketu daryti kazkur birzelio pabaigoj, nes dabar tai sesija... o beto gal netycia ir orai pasitaisys.... :/


"Donatas G. :)" <Sala...@one.lt> wrote:

Mannija

unread,
Jun 7, 2006, 2:00:24 PM6/7/06
to 4E klasiokai
As irgi uz ta pasiulyma kad visa klase kartu GERAI pasitusintumem per
nakti! Ir tie VGTU namukai manau butu labai gerai! Juk nemiegot
vaziuojam=) Tai jei visa klase , VIENI KITU PARAGINTI, pasirasytu, tai
ciuju birzelio gale jau ir isvaziuotumem=) NA tai kas uz? Kas dar ka
gali paraginti, ikalbeti, pranesti?

Minvydas Raciukaitis

unread,
Jun 7, 2006, 5:35:46 PM6/7/06
to 4E-kla...@googlegroups.com
eee.... em... birzelio gale as perlaikineju egza :D o siaip tai dar reik susizinot ar tie namukai laisvi ;P as ryt bandysiu issiaiskint kada galima butu...

Ūla Petkevičiūtė

unread,
Jun 8, 2006, 7:02:47 AM6/8/06
to 4E-kla...@googlegroups.com
as uz;)
tik va reiktu l.atydziai data derinti...
darbo liaudis vis del to...;)

Ūla

Cituojant Mannija <sigit...@yahoo.com>:

Donatas G. :)

unread,
Jun 8, 2006, 7:46:45 AM6/8/06
to 4E klasiokai
Tai krc tegu Myna ishsaiskina viska :) ir pasakys data :)

Minvydas Raciukaitis

unread,
Jun 8, 2006, 8:16:39 AM6/8/06
to 4E-kla...@googlegroups.com
ok :)


On 6/8/06, Donatas G. :) <Sala...@one.lt> wrote:
Tai krc tegu Myna ishsaiskina viska :) ir pasakys data :)







--
Pagarbiai,
VGTU EF SA Primininkas
Minvydas Raciukaitis
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages