del aukstadvario

0 views
Skip to first unread message

Minvydas Raciukaitis

unread,
Jun 23, 2006, 1:41:57 PM6/23/06
to 4E-kla...@googlegroups.com
roks prikolas kad net man neleido ji issinuomuot. sake sa nesutiks... tai reik ieskot kitos vietos

--
Pagarbiai,
VGTU EF SA Primininkas
Minvydas Raciukaitis
Mob. Tel.: 8 627 41816
El.pastas : e...@vgtusa.lt
minvydas.r...@gmail.com
mon...@gmail.com

Jurate B.

unread,
Jun 24, 2006, 3:05:23 AM6/24/06
to 4E-kla...@googlegroups.com
Sveikuciai. As cia taip pamasciau kad gal kas is jusu turi yahoo messengeri (jei ne tai butinai parsisiuskit )? Butu siaip faina ir tokiu budu pabazarinti apie gyvenima ir ne tik .
 
Jurate


Yahoo! Messenger with Voice. Make PC-to-Phone Calls to the US (and 30+ countries) for 2「/min or less.

Minvydas Raciukaitis

unread,
Jun 25, 2006, 8:02:23 AM6/25/06
to 4E-kla...@googlegroups.com
arbei skype :)

Donatas G. :)

unread,
Jun 25, 2006, 11:11:00 AM6/25/06
to 4E klasiokai
krc kas uz tai kad pialgio namukuose daryti tusa liepos 1d.
(sestadieni) 15-16 Lt vienam zmoguj ....krc kas uz rasykit :)

Ūla Petkevičiūtė

unread,
Jun 25, 2006, 12:47:06 PM6/25/06
to 4E-kla...@googlegroups.com
sveikuciai,

del liepos 1d.
jei nebusiu isvykus i svecius krastus, nes gaunu atostogu nuo birzelio 30d.
tai mielai sudalyvauciau...;)
kada isvykstu zinosiu 2dieni, t.y. birzelio 27d.

del skype arba yahoo mesengerio...

o gal kas bendraujate msn?
jei taip lauksiu prisijungianciu...
jame manes ieskoti reiketu prisiregistravusios mailu pe...@takas.lt

tiek ziniu mielieji,
ula*


Jurate B.

unread,
Jun 25, 2006, 1:03:20 PM6/25/06
to 4E-kla...@googlegroups.com
Ne ne ne! Skype yra BLOGIS. Geriausia yahoo.
 
Jurate


Want to be your own boss? Learn how on Yahoo! Small Business.

Minvydas Raciukaitis

unread,
Jun 25, 2006, 3:12:26 PM6/25/06
to 4E-kla...@googlegroups.com
ne ne ne ne tai msg yra blogis :D o skype perliukas ;)

Ūla Petkevičiūtė

unread,
Jun 25, 2006, 3:13:14 PM6/25/06
to 4E-kla...@googlegroups.com
tikri gincu maiseliai;)


Cituojant Minvydas Raciukaitis <mon...@gmail.com>:

> ne ne ne ne tai msg yra blogis :D o skype perliukas ;)
>
> On 6/25/06, Jurate B. <jura...@yahoo.com> wrote:
> >
> > Ne ne ne! Skype yra BLOGIS. Geriausia yahoo.
> >

> > Jurate
> >
> > ------------------------------


> > Want to be your own boss? Learn how on Yahoo! Small
>

Business.<http://us.rd.yahoo.com/evt=41244/*http://smallbusiness.yahoo.com/r-index>

Jurate B.

unread,
Jun 25, 2006, 4:19:05 PM6/25/06
to 4E-kla...@googlegroups.com
Ai, nu pasitaiko gi

Ûla Petkevièiûtë <Ula.Petk...@kf.vu.lt> wrote:

tikri gincu maiseliai;)


Cituojant Minvydas Raciukaitis :


> ne ne ne ne tai msg yra blogis :D o skype perliukas ;)
>
> On 6/25/06, Jurate B. wrote:
> >
> > Ne ne ne! Skype yra BLOGIS. Geriausia yahoo.
> >
> > Jurate
> >
> > ------------------------------
> > Want to be your own boss? Learn how on Yahoo! Small
>
Business.
> > >
> >
>
>
> --
> Pagarbiai,
> VGTU EF SA Primininkas
> Minvydas Raciukaitis
> Mob. Tel.: 8 627 41816
> El.pastas: e...@vgtusa.lt
> minvydas.r...@gmail.com
> mon...@gmail.com
>
>
> >



Sneak preview the all-new Yahoo.com. It's not radically different. Just radically better.

Ūla Petkevičiūtė

unread,
Jun 25, 2006, 4:20:09 PM6/25/06
to 4E-kla...@googlegroups.com
;)

Cituojant "Jurate B." <jura...@yahoo.com>:

> Ai, nu pasitaiko gi

>
> Ûla Petkevièiûtë <Ula.Petk...@kf.vu.lt> wrote:
> tikri gincu maiseliai;)
>
>
> Cituojant Minvydas Raciukaitis :
>
> > ne ne ne ne tai msg yra blogis :D o skype perliukas ;)
> >
> > On 6/25/06, Jurate B. wrote:
> > >
> > > Ne ne ne! Skype yra BLOGIS. Geriausia yahoo.
> > >
> > > Jurate
> > >
> > > ------------------------------
> > > Want to be your own boss? Learn how on Yahoo! Small
> >
> Business.
> > > >
> > >
> >
> >
> > --
> > Pagarbiai,
> > VGTU EF SA Primininkas
> > Minvydas Raciukaitis
> > Mob. Tel.: 8 627 41816
> > El.pastas: e...@vgtusa.lt
> > minvydas.r...@gmail.com
> > mon...@gmail.com
> >
> >
> > >
>
>
>
>
>
>

> ---------------------------------

Minvydas Raciukaitis

unread,
Jun 25, 2006, 5:58:54 PM6/25/06
to 4E-kla...@googlegroups.com
nesinaudojau as tuo yahoo :P ir nesinaudosiu man skype geriau :) zmones siuskites skype :)
 
beje kaip jum vasareles oriukas? :D

Donatas G. :)

unread,
Jun 26, 2006, 10:41:51 AM6/26/06
to 4E klasiokai
Myna nematau prceso del namuku, dw organizuok mtvju!!! :D

Minvydas Raciukaitis

unread,
Jun 26, 2006, 12:09:15 PM6/26/06
to 4E-kla...@googlegroups.com
jau rasiau kad aukstadvario neduos... o daba as nieko organizuot negaliu nes du perlaikymus sia sav turiu ;( taip kad penkt galesiu jau ziuret. o siaip su grupiokais kita sav prie ezeriuko varysim tai gal namuku prireiks tai jei ka rsim is kart sakysiu... donatai, klausyk kaip del tu namuku kur 12oj mes vaziavom su chebra?

On 6/26/06, Donatas G. :) <Sala...@one.lt> wrote:

Myna nematau prceso del  namuku, dw organizuok mtvju!!! :D



Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages