EUROVIZIJA + as=)

0 views
Skip to first unread message

Mannija

unread,
Feb 25, 2007, 12:04:36 PM2/25/07
to 4E klasiokai
Sveiki, klasiokai =) Pirmiausia laaaaabai didelis aciu visiems, kurie
palaiket Ula, sunkia valanda. Aciu kad nelikot abejingi.
Na o dabar apie eurovizija=) Vakar dalyvavau eurovizijoj su Mini-Me ,
dainavau back'us=) , uzemem trecia vieta ir ateinati sestadieni
dalyvaujam Eurovizijos finaleeee!!!! Uhu! Nu gaila, kad as tik back'us
dainuoju, bet kazkaip gi reikia viska pradet ir siaip suktis=)
Patirtis! Labai noreciau ir siuo atveju jusu visu didelio palaikymo ir
nors po viena balsa uz Mini-Me( nu ir mane=))! Is karto ACIU=) Jusu
palaikymas - svarbus! Kiekvienas jusu balsas gali lemti musu aukstesne
vieta finale=) ( cia kaip rinkimu agitacijoj kokioj=))
ACIU, kad esat ir kad nepamirstam vieni kitu=)buckiai nuo SIGITOS=)

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages