عمل جراحی زیبایی بینی، خوش فرم کردن دماغ و صورت

11 views
Skip to first unread message

Anti natalism

unread,
Jul 23, 2023, 12:21:59 PM7/23/23
to وبلاگ من

انسان به طور طبیعی به دنبال زیبایی و زیباتر شدن است. با پیشرفت علم پزشکی بشریت این امکان را پیدا کرد که چهره را که مهمترین قسمت قابل رویت بدن و پنجره ارتباط با دنیای بیرون برای هر فرد است، به دلخواه خود تغییر دهد.
here
جراحی بینی یکی از اولین و رایج ترین عمل های زیبایی برای بهبود ظاهر افراد است که طرفداران زیادی در دنیا دارد. در طی این روش، جراح پلاستیک غضروف ها و استخوان های بینی را تغییر می دهد تا ظاهری مطلوب تر داشته باشد. برای مردان و زنانی که از اندازه و شکل بینی خود ناراضی هستند، جراحی زیبایی بینی یک راه حل زیبایی ایمن و موثر در اختیار یک جراح زیبایی با تجربه و ماهر است. رینوپلاستی می تواند تا حد زیادی تعادل اجزای صورت را بهبود بخشد و به بیماران کمک کند تا اعتماد به نفس جدیدی کسب کنند. رینوپلاستی همچنین می تواند برای اصلاح عیوب ساختاری، از جمله مواردی که باعث مشکلات تنفسی می شود، استفاده شود.
read more
اگر قصد انجام جراحی زیبایی بینی را دارید، باید به نکات مهمی توجه کنید، در ادامه مقاله می توانید اطلاعات بیشتری در مورد عمل، هزینه های جراحی بینی، خطرات و مزایای احتمالی آن کسب کنید.
چه کسی قرار است جراحی زیبایی بینی انجام دهد؟
اکثر افرادی که برای فرم دادن به بینی تحت عمل جراحی قرار می گیرند، ظاهر بینی مشکل دارند و می خواهند بینی را با توجه به ابعاد صورت اصلاح کنند. درصد کمتری از کاندیدهای جراحی نیز بیمارانی هستند که مشکلات ساختاری یا بینی آسیب دیده دارند. کاندیدهای عادی یا کاندیدهای جراحی نیز از سلامت عمومی برخوردار هستند. به عبارت دیگر، آنها خطرات مرتبط با جراحی را درک می کنند و انتظارات واقع بینانه ای برای نتیجه جراحی دارند.
click here
بهترین سن برای جراحی بینی
نوجوانان به ظاهر صورت خود اهمیت زیادی می دهند. بنابراین جای تعجب نیست که جراحی بینی در این گروه سنی طرفداران زیادی دارد. بررسی اینکه آیا تغییر شکل بینی می تواند گزینه مناسبی در زمینه زیبایی شناسی باشد، هم برای بیماران نوجوان و هم برای جراحان آنها مهم است. در این موارد پزشکان باید مطمئن شوند که تصمیم برای انجام عمل جراحی نیز به انتخاب خود بیمار است و نتیجه فشار اجتماعی و والدین نیست.
details
صفحات رشدی که باعث رشد استخوان بینی می شود در دختران تا سن 15 سالگی و در پسران در 17 سالگی بسته می شود، بنابراین سن مجاز برای جراحی بینی در دختران حدود 16 سال و در پسران در 17 سالگی می باشد.
link
اهداف جراحی بینی
از رینوپلاستی می توان برای تغییر شکل، اندازه و ظاهر کلی بینی استفاده کرد. نمونه ای از درخواست های رایجی که بیماران از جراحان خود می پرسند:
اینجا
استخوان بینی را باریک کنید.
سوراخ های بینی را باریک یا باز کنید.
بینی کج آنها را صاف کنید.
نوک بینی را عوض کنید.
زاویه بین بینی و لب بالایی را تغییر دهید.
در بیشتر موارد، برش هایی که برای تغییر شکل استفاده می شوند، می توانند در داخل بینی پنهان شوند یا در ظاهر بینی غیرقابل تشخیص باشند. هدف کلی بهبود ظاهر و حفظ ظاهر طبیعی مطابق با بقیه صورت است.

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages