Sziasztok!
Nagyon köszönjük Csilla, ha így a megváltozott körülmények között is vállalod a koordinálást! Igazán hálásak vagyunk! A viber csoport jó ötlet.
A szülős levelező lista él, én a tanári ajándékokról oda szoktam küldeni a képeket, üzeneteket. Talán most karácsony után is küldtem. Persze nem tudom, hogy minden szülő benne van-e. Azt esetleg Tamás tudná ellenőrizni.
szulolevele...@googlegroups.com
Ez a cím.
Az ajándékokkal kapcsolatban Kriszta (Márkosz anyu) hívott engem még februárban, hogy ők a lányánál 4. év végén minden tanárnak egy ólomkristály könnycsepp asztali díszt ajándékoztak, küldött képet is róla sms-ben (majd valahogy továbbítom nektek). Ő ezt meg tudná szerezni most is, gravírozva minden tanárnak.
Én örültem az ötletnek, pláne most, hogy sokkal nehezebb bármit is beszerezni.
Mi erről a véleményetek? Az árára nem emlékszem pontosan, majd megkérdezem.
Üdv.:
Timi
From: Csilla Ali <csil...@yahoo.com>
Sent: Tuesday, March 31, 2020 10:07 PM
To: Dr. Törőcsik Tímea (Varga Lilla) <torocsi...@finnut.hu>; Darvas Julianna (Hadházy) <darvas....@hadhazy.hu>; Hadházy <ta...@hadhazy.hu>; Sarkadi Szilvia (Killik Anna) <sarkadi...@bpokft.hu>; Katalin Bartalis (Gábeli Botond) <bartali...@gmail.com>; Andrea Elteto <ande...@gmail.com>
Subject: Re: tanárok búcsúztatása
Sziasztok!
Köszi, hogy írtál a tanárbúcsúról Andi, már beszéltünk róla Timivel. Kamea bátyjáéknál 3 éve én koordináltam a tanárbúcsúztatót és igen jól sikerült, készült nyomtatott verzió is. Minden tanár megkapta a saját versét és a közös búcsúdalt, aminek igazán örültek. Szívesen vállalom most is a koordinálást. Viberen kommunikálnak leginkább egymással, van egy "Best of 8.c" csoportjuk. Ahogy megtudtam oda nem, de egy "Tanárbúcsú 8.c" csoportba bevennének és ott segíteném a folyamatot.
Mindenképp online lesz, a verset majd mindenki felveszi videóra, a dalt majd megbeszéljük hogy legyen. Ha az osztály úgy dönt, akkor a nyomdai verziót is megoldom.
Ez így okés lenne nektek?
Üdv:
Csilla
On Tuesday, March 31, 2020, 08:05:32 AM GMT+2, Andrea Elteto <ande...@gmail.com> wrote:
Sziasztok!
Mindjárt április :-) el kellene gondolkoznunk a tanári búcsún - az új feltételek között... Tehát valahogy online. Tamás, a csak szülői lista működik még és friss? Ha igen, akkor majd írd meg a nevét (én már elfelejtettem :-)) mert akkor azon tudunk majd kommunikálni.
A gyerekek írhatnának verseket a tanároknak, azt egy dokumentumba be tudjuk tenni, átküldhető online. Mit lehetne még? Videót készíteni, összevágva, minden gyerek küld valamit, mond pár szót? Vagy énekel, szaval? (Ha a saját fiamra gondolok, nem biztos, hogy lelkes lesz :-) ) Valahogy a gyerekeket kellene megkérdezni, mit szeretnének, hátha vannak kreatív ötleteik.
Szerintetek?
Üdv és minden jót,
Andrea
igen, működik
--
Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok „szulolevelezo2012-2020” csoportjára.
Az erről a csoportról és az ahhoz kapcsolódó e-mailekről való leiratkozáshoz küldjön egy e-amailt a(z) szulolevelezo2012...@googlegroups.com címre.
Ha szeretné megtekinteni ezt a beszélgetést az interneten, látogasson el ide: https://groups.google.com/d/msgid/szulolevelezo2012-2020/005c01d607ff%248f625750%24ae2705f0%24%40finnut.hu.
Sziasztok,
Az ajándékkal kapcsolatban nekem a következő javaslatom lenne:
Biztos hogy ez a könnycsepp szép lehet, nem tudom, nem láttam, de szerintem ez olyan ajándék, ami felkerül a polcra, és utána csak a port törölgeti róla az ember.
Én a mostani helyzetben valami olyat adnék, ami praktikus, fel lehet használni, tehát utalvány, vagy bón egy szolgáltatásra.
Ezeket online is meg lehetne rendelni, és ki sem kell hozatni, mert emailben átküldhető.
Ha tárgyat adunk, nem tudom, azt hogyan lehet eljuttatni a mostani helyzetben normális körülmények között, az utalványt meg át lehet küldeni online is, gondolom, hogy megértőek lesznek a tanárok.
De én alapvetően ilyenben a praktikusság híve vagyok, tehát ha a könnycseppre szavaznak többen, részemről az is rendben van.
Üdv Szilvi
Sarkadi Nagy Szilvia
Partner | BPO
Adó, Bér és Munkaügyi Tanácsadó| Tax and Payroll Expert
1146 Budapest, Zichy Géza u. 5. 3. em
Tel: +36 1 422-1339 | Fax: +36 1 688-4869
From: Dr. Törőcsik Tímea <torocsi...@finnut.hu>
Sent: Wednesday, April 1, 2020 10:29 AM
To: 'Csilla Ali' <csil...@yahoo.com>; 'Darvas Julianna (Hadházy)' <darvas....@hadhazy.hu>; 'Hadházy' <ta...@hadhazy.hu>; Sarkadi Nagy Szilvia <Sarkadi...@mgi-bpo.hu>; 'Katalin Bartalis (Gábeli Botond)' <bartali...@gmail.com>; 'Andrea
Elteto' <ande...@gmail.com>
Cc: szulolevele...@googlegroups.com
Subject: RE: tanárok búcsúztatása
Sziasztok!
--
Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok „szulolevelezo2012-2020” csoportjára.
Az erről a csoportról és az ahhoz kapcsolódó e-mailekről való leiratkozáshoz küldjön egy e-amailt a(z) szulolevelezo2012...@googlegroups.com címre.
Ha szeretné megtekinteni ezt a beszélgetést az interneten, látogasson el ide: https://groups.google.com/d/msgid/szulolevelezo2012-2020/CAL441sASJhijzgp2cwoFEhk8uaygApe5h0tKzeMMJncPFDTGpQ%40mail.gmail.com.
Ha szeretné megtekinteni ezt a beszélgetést az interneten, látogasson el ide: https://groups.google.com/d/msgid/szulolevelezo2012-2020/CA%2BhgP3xG8-f98gQ9gd0jWn2j2rC%2Bwq%3DmnOttNwTXjdsEJjxUdQ%40mail.gmail.com.
Sziasztok!
Ancsával beszéltünk és arra jutottunk, hogy a Csepp gyönyörű és az üzenettel egy örök emléke marad a Tanárnak, ami szerintem fontos, hogy amikor ránéz a mi Gyerekeink jussanak eszébe és emlékek jöjjenek elő, még ha törölgetés közben is. Az utalványok csak akkor jók, ha személyre szabottak, valamint szerintem pont most macerás bármilyen utalványt adni, mert ki tudja mi mikor indul újra…
A Gyerekek versei, dalai mellé, a magam részéről tárgyi maradandó ajándékot adnék az emlékezés miatt. Majd az adott Tanár eldönti, hogy kirakja a polcra vagy egy dobozban a padlásra rakja, szerintem, ezért ajándékJ
Szóval én a Cseppre szavazok, esetleg személyre szabott üzenettel gravírozva?!
Üdv
Samák Orsolya
Ha szeretné megtekinteni ezt a beszélgetést az interneten, látogasson el ide: https://groups.google.com/d/msgid/szulolevelezo2012-2020/CAL441sAyCwiWkxE%3DVT44mLfYCQzdA%2Byz48QdjMUxNgd%3Dg4ZThg%40mail.gmail.com.
Ha szeretné megtekinteni ezt a beszélgetést az interneten, látogasson el ide: https://groups.google.com/d/msgid/szulolevelezo2012-2020/003001d608bc%24a1979cb0%24e4c6d610%24%40gmail.com.