Милорад Вукашиновић: Они који нападају Видовдан треба боље да се информишу!

0 views
Skip to first unread message

ANTIC.org-SNN

unread,
Dec 8, 2017, 7:18:31 PM12/8/17
to republi...@yahoogroups.com, Posto...@yahoogroups.com, serbia...@yahoogroups.com, si...@googlegroups.com, sor...@yahoogroups.com, srbija_med...@yahoogroups.com, SrpskaInfor...@yahoogroups.com, SRPSKI...@yahoogroups.com, srpsk...@yahoogroups.com

vidovdan.org

Милорад Вукашиновић: Они који нападају Видовдан треба боље да се информишу!

by вид

1-2 minutes


Читајући коментаре против „Видовдана“ у листу „Данас“, не могу а да не поменем све оне светске интелектуалце који су свих ових година писали о Хашком трубуналу као продуженој руци НАТО на овим просторима. То су пре свега недавно преминули проф. Едвард Херман који је са групом сарадника на десетогодишњицу „пада Сребренице“ (2005) сачинио извештај Сребреничке истраживачке групе
који је бацио потпуно ново светло на те догађаје. Питам се и да ли су овдашњи „хашки лобисти“ погледали филм норвешког редитеља Олеа Флијума „Сребреница. Издани град“ у којем искључиво Бошњаци (попут шефа сребреничке полиције Хакије Мехољића) говоре о договорима Клинтона и Изетбеговића  како жртвовати житеље Сребренице да би се исконструисао разлог за НАТО ударе на положаје Војске РС. Да ли овдашњи „хашки лобисти“ знају да је експлозија у Васе Мискина у Сарајеву, због које су уведене бруталне санкције СРЈ, избачена из оптужнице против генерала Младића. Коначно, како је могуће да неко говори о помирењу као циљу Хага када буквално нико није одговарао за српске жртве у овом рату.

Милорад Вукашиновић

 

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages