Mihajlovićeva: Volela bih da žena bude na čelu Beograda

2 views
Skip to first unread message

ANTIC.org-SNN

unread,
Dec 16, 2017, 11:19:10 PM12/16/17
to Posto...@yahoogroups.com, serbia...@yahoogroups.com, si...@googlegroups.com, sor...@yahoogroups.com, srbija_med...@yahoogroups.com, SrpskaInfor...@yahoogroups.com, SRPSKI...@yahoogroups.com, srpsk...@yahoogroups.com

Mihajlovićeva: Volela bih da žena bude na čelu Beograda

Beograd -- Potpredsednica Vlade i ministarka građevinarstva Zorana Mihajlović izjavila je da bi volela da na čelu Beograda bude žena.

Izvor: Tanjug subota, 16.12.2017. | 23:09

Podeli

Foto: Tanjug / Dragan Kujundžić

Na pitanje da li bi pristala da ona bude kandidat SNS na predstojećim gradskim izborima, Mihajlović za "Politiku" kaže da ima još dosta posla da uradi u Vladi i da voli taj deo posla.

"Nisam sigurna da bih tako dobra bila u gradu. Ali svakako volela bih da na čelu Beograda bude neka žena", rekla je Mihajlović.

"Bavim se infrastrukturom i čini mi se da sam tu najbolja i da ima još toga da se uradi. Što se tiče imena kandidata, pa mi još ne znamo ni ko će da se pojavi iz opozicije. Hoćemo li imati Vuka Jeremića i Sašu Jankovića ili će oni pobeći kao sa nekih drugih lokalnih izbora? Što se nas tiče mislim da grad ne može nikad da vodi jedna osoba i ne vodi je ni sada”, rekla je Mihajlovićeva.

Na pitanje da li je Dragan Đilas pretnja kandidatu SNS-a, Mihajlovićeva kaže da to ne vidi tako i da bi Đilas prvo trebalo da se izvini građanima “zbog problema koje je ostavio u gradskom budžetu”.

“Ko ostavi kasu u minusu sutra ne može da bude neko u koga imate poverenja da ponovo vodi grad. Ali vidim i da je Đilasov ulazak u trku mnogo više napravio problem i opoziciji koja ne zna kako da se nosi sa tim”, rekla je Mihajlovićeva.

 

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages