The New York Times: У Њујорку сваких 17 минута умре по један заражени

1 view
Skip to first unread message

ANTIC.org-SNN

unread,
Mar 29, 2020, 5:24:16 AM3/29/20
to si...@googlegroups.com, SrpskaInfor...@yahoogroups.com

fakti.org

The New York Times: У Њујорку сваких 17 минута умре по један заражени

1 minute


БРОЈ РЕГИСТРОВАНИХ ИНФИЦИРАНИХ У СЈЕДИЊЕНИМ ДРЖАВАМА ПРИМАКАО СЕ 105.000

         ЊУЈОРК је главно америчко жариште епидемије коронавируса.

        Такво да у тој престоници крупног капитала, либерализма и глобализма већ два дана заражени умиру на сваких 17 минута, у просеку!

        Ово је израчунао и објавио водећи дневни лист глобалиста и либерала The New York Times.

        Прецизирао је да је број умрлих у граду већ достигао 450.

        По подацима Универзитета Џонса Хопкинса, укупан број регистрованих заражених у Сједињеним Државама приближио се 105.000.

        Стварни број је, нема сумње, осетно већи јер је америчко здравство такво и у таквом стању да вероватно не региструје немали број инфицираних.

 

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages