Džon Keri stigao na Kosovo

2 views
Skip to first unread message

ANTIC.org-SNN

unread,
Dec 2, 2015, 11:29:05 AM12/2/15
to Kosovoj...@yahoogroups.com, Posto...@yahoogroups.com, serbia...@yahoogroups.com, si...@googlegroups.com, sor...@yahoogroups.com, srbija_med...@yahoogroups.com, SrpskaInfor...@yahoogroups.com, SRPSKI...@yahoogroups.com

Džon Keri stigao na Kosovo

 

02.12.2015 | 15:54 | Saopštenja | Kim | komentara: 0 | pregleda: 44

 

Državni sekretar SAD-a Džon Keri stigao je na prištinski aerodrom gde su ga uz kosovske zvaničnike dočekali gardisti Kosovskih bezbednosnih snaga.

Podeli ovaj članak sa:

  • Džon Keri i Isa Mustafa (Foto Vlada Kosova)

Premijer Kosova Isa Mustafa zahvalio se američkom sekretaru na poseti i podršci koju SAD pružaju Kosovu.

Kako je saopšteno iz kabineta premijera, on će zajedno sa svojim zamenicima Hašimom Tačijem i Branimirom Stojanovićem održati sastanak sa američkim sekretarom.

Nakon sastanka predviđena je zajednička konferencija za štampu.

 

 

http://www.radiokim.net/vesti/saopstenja/dzon-keri-stigao-na-kosovo.html

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages