Džon Keri stigao na Kosovo
02.12.2015 | 15:54 | Saopštenja | Kim | komentara: 0 | pregleda: 44
Državni sekretar SAD-a Džon Keri stigao je na prištinski aerodrom gde su ga uz kosovske zvaničnike dočekali gardisti Kosovskih bezbednosnih snaga.
Podeli ovaj članak sa:
Premijer Kosova Isa Mustafa zahvalio se američkom sekretaru na poseti i podršci koju SAD pružaju Kosovu.
Kako je saopšteno iz kabineta premijera, on će zajedno sa svojim zamenicima Hašimom Tačijem i Branimirom Stojanovićem održati sastanak sa američkim sekretarom.
Nakon sastanka predviđena je zajednička konferencija za štampu.
http://www.radiokim.net/vesti/saopstenja/dzon-keri-stigao-na-kosovo.html