Zaposleni u Ambasadi Srbije u Skoplju hitno povučeni u BG?

1 view
Skip to first unread message

ANTIC.org-SNN

unread,
Aug 20, 2017, 5:39:23 PM8/20/17
to kosovoj...@yahoo.com, Posto...@yahoogroups.com, serbia...@yahoogroups.com, si...@googlegroups.com, sor...@yahoogroups.com, srbija_med...@yahoogroups.com, SrpskaInfor...@yahoogroups.com, SRPSKI...@yahoogroups.com, srpsk...@yahoogroups.com

b92.net

Zaposleni u Ambasadi Srbije u Skoplju hitno povučeni u BG?

6-8 minutes


Skoplje -- Svi zaposleni u Ambasadi Srbije u Skoplju povučeni su na hitne konsultacije u Beograd, javila je makedonska televizija Telma.

Izvor: Beta nedelja, 20.08.2017. | 23:30

Makedonska televizija se poziva na izvore u Ministarstvu spoljnih poslova Makedonije, ali navodi da za sada nema imformacija koji je razlog za povlačenje osoblja u srpskoj ambasadi u Makedoniji.

Prema informacijama Televizije Telma, srpska ambasada je, pozivajuči se na Ženevsku konvenciju, zamolila makedonske vlasti da pojaćaju bezbednost Ambasade Srbije u Skoplju.

Ambasadorka Dušanka Divjak-Tomić rekla je agenciji Beta da ne može da komentariše i u SMS poruci dopisniku iz Skoplja poručila da se za informacije javi sutra u srpsko Ministarstvo spoljnih poslova.

 

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages