7-8 minutes
Novi Sad -- Automobil marke BMW koji pripada jednom novosadskom policajcu zapaljen je sinoć na uglu Bulevara Evrope i Ulice Olge Petrov.
Izvor: B92, Blic, Tanjug utorak, 26.12.2017. | 11:22
Foto: TV Prva
Uprkos brzoj reakciji vatrogasaca, automobil je u potpunosti izgoreo.
Tanjugu je potvrđeno iz Policijske uprave u Novom Sadu da je izvršen uviđaj, te da se intezivno radi na pronalaženju počionica tog dela.
"Blic" piše da je sinoć u Novom Sadu zapaljen i jedan automobil marke "pežo", a novosadska policija radi na rasvetljavanju i tog događaja.
U tom gradu zapaljeno je čak osam automobila koji su pripadali što niškim policajcima, što lokalnim funkcionerima SNS.