Posle Niša izgorelo vozilo policajca i u Novom Sadu

2 views
Skip to first unread message

ANTIC.org-SNN

unread,
Dec 26, 2017, 10:32:30 AM12/26/17
to Posto...@yahoogroups.com, serbia...@yahoogroups.com, si...@googlegroups.com, sor...@yahoogroups.com, srbija_med...@yahoogroups.com, SrpskaInfor...@yahoogroups.com, SRPSKI...@yahoogroups.com, srpsk...@yahoogroups.com

b92.net

Posle Niša izgorelo vozilo policajca i u Novom Sadu FOTO

7-8 minutes


Novi Sad -- Automobil marke BMW koji pripada jednom novosadskom policajcu zapaljen je sinoć na uglu Bulevara Evrope i Ulice Olge Petrov.

Izvor: B92, Blic, Tanjug utorak, 26.12.2017. | 11:22

Foto: TV PrvaFoto: TV Prva

Uprkos brzoj reakciji vatrogasaca, automobil je u potpunosti izgoreo.

Tanjugu je potvrđeno iz Policijske uprave u Novom Sadu da je izvršen uviđaj, te da se intezivno radi na pronalaženju počionica tog dela.

"Blic" piše da je sinoć u Novom Sadu zapaljen i jedan automobil marke "pežo", a novosadska policija radi na rasvetljavanju i tog događaja.

Podsetimo, nakon više slučajeva paljenja automobila u Nišu smenjen je načelnik niške policije, a pretpostavlja se da je upravo to razlog.

U tom gradu zapaljeno je čak osam automobila koji su pripadali što niškim policajcima, što lokalnim funkcionerima SNS.

 

image001.jpg
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages