Vučić: Upamtiće me kao čoveka koji je sam otišao sa vlasti

2 views
Skip to first unread message

ANTIC.org-SNN

unread,
Sep 26, 2017, 5:11:19 PM9/26/17
to Posto...@yahoogroups.com, serbia...@yahoogroups.com, si...@googlegroups.com, sor...@yahoogroups.com, srbija_med...@yahoogroups.com, SrpskaInfor...@yahoogroups.com, SRPSKI...@yahoogroups.com, srpsk...@yahoogroups.com

b92.net

Vučić: Upamtiće me kao čoveka koji je sam otišao sa vlasti

7-9 minutes


Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da će ostati upamćen kao čovek koji je sam otišao sa vlasti, "jer nisu uspeli da ga pobede".

Izvor: B92, Tanjug utorak, 26.09.2017. | 21:39 -> 22:41

Foto: Tanjug/Tanja Valić

Dodao je da će ga upamtiti i zbog reformi, ali i ukoliko sadašnja vlast uspe da reši odnose u regionu.

On je za RTS naveo da su Boris Tadić i Vojislav Koštunica ostali upamćeni jer je u vreme njihove vlasti proglašena nezavisnost Kosova.

On je za RTS naveo da je nezavisnost proglašena dok su se Koštunica I Tadić “svađali”.

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je spreman da izađe na TV duel sa pet lidera opozicije odjednom i da će ih sve pobediti.

On je odgovarajući na pitanja RTS u vezi primedbi da nije izlazio na TV duele upitao - sa kim bi od svih njih trebalo da izađe na taj duel, budući da duel traže i neke vanparlamentarne stranke.

Kako je rekao, može i na javnom srevisu da se to organizuje, da dovedu petoricu opozicionih lidera koje izaberu i da će ih sve pobediti, kao što je njih deset pobedio na izborima.

Vucić je rekao da je jedini uslov taj da ima isto vremena koliko i oni.

 

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2017&mm=09&dd=26&nav_category=11&nav_id=1307879

 

 

Envoyé de mon iPad

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages