Loši odnosi između Rusije i SAD

3 views
Skip to first unread message

ANTIC.org-SNN

unread,
Mar 31, 2017, 9:56:45 AM3/31/17
to Posto...@yahoogroups.com, serbia...@yahoogroups.com, si...@googlegroups.com, sor...@yahoogroups.com, srbija_med...@yahoogroups.com, SrpskaInfor...@yahoogroups.com, SRPSKI...@yahoogroups.com, srpsk...@yahoogroups.com

rts.rs

Peskov: Loši odnosi između Rusije i SAD

RTS, Radio televizija Srbije, Radio Television of Serbia

Dmitrij Peskov je u emisiji "Dobro jutro, Ameriko" televizije Ej-Bi-Si navode o mešanju Rusije u prošlogodišnje predsedničke izbore u SAD nazvao "lažnim vestima", prenosi AP.

29688112

Dmitrij Peskov (arhivska fotorafija)

Na pitanje voditelja da li je u toku "novi Hladni rat", Peskov je odgovorio sa "Pa, možda je i gore".

Portparol Kremlja je rekao da je aktuelno zahlađenje odnosa u najvećoj meri izazvala odluka administracije bivšeg predsednika Baraka Obame o proterivanju ruskih diplomata i zapleni imovine zbog navodnog hakovanja američkih političkih institucija.

Peskov je rekao i da ruski zvaničnici nisu zabrinuti zbog onoga što bi moglo da se pojavi tokom bilo kakvog svedočenja u Kongresu otpuštenog Trampovog savetnika za nacionalnu bezbednost Majkla Flina.

Prema tvrdnji Peskova, "nema nikakvih dokaza" o bilo kakvim neregularnostima.

 

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages