''Косово – монолог или дијалог? Питање је сад?'' (ВИДЕО)

2 views
Skip to first unread message

ANTIC.org-SNN

unread,
Nov 23, 2017, 11:00:36 AM11/23/17
to Kosovoj...@yahoogroups.com, Posto...@yahoogroups.com, serbia...@yahoogroups.com, si...@googlegroups.com, sor...@yahoogroups.com, srbija_med...@yahoogroups.com, SrpskaInfor...@yahoogroups.com, SRPSKI...@yahoogroups.com, srpski_r...@yahoogroups.com, srpsk...@yahoogroups.com

kmnovine.com

''Косово – монолог или дијалог? Питање је сад?'' (ВИДЕО)

KM Novine

2 minutes




Покренути осећањем одговорности за свој народ, земљу, за своју канонску територију, и за наше свето Косово и Метохију, а поводом започетог тзв. унутрашњег дијалога, Епархија рашко призренска у егзилу и организација СНО Срби на окуп, те представници НП Отаџбина са КиМ, одржали су, 20. новембра 2017. године, у Прес центру Удружења новинара Србије, конференцију за новинаре.

 

На тој конференцији изнели су своју забринутост у вези са оним што се у задњих 17 година ради са Косовом и Метохијом.

На конференцији су говорили:

– Епископ рашко-призренски у егзилу, Г. Артемије

– Др Марко Јакшић, НП Отаџбина, Косовска Митровица

– Драган Велић, председник СНО Срби на окуп, Грачаница

Саша Касаловић, потпредседник СНО Срби на окуп, Зубин Поток

Др Ненад Којић, СНО Срби на окуп, Косовска Витина

У наредном прилогу доносимо: видео и фото запис конференције, транскрипт обраћања Епископа Артемија и саопштење СНО “Срби на окуп“.

  ПОГЛЕДАЈТЕ ВИДЕО:  📽

https://youtu.be/3Z7AhZGLvwc


Извор: ЕРП у егзилу    :: © 2014 - 2017 ::    Хвала на интересовању




''Косово – монолог или дијалог? Питање је сад?'' (ВИДЕО)

 

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages