Конференцију са темом "Агресија НАТО 18 година после - где смо данас?".

2 views
Skip to first unread message

ANTIC.org-SNN

unread,
Mar 8, 2017, 7:43:32 PM3/8/17
to neu...@yahoogroups.com, Posto...@yahoogroups.com, serbia...@yahoogroups.com, si...@googlegroups.com, sor...@yahoogroups.com, srbija_med...@yahoogroups.com, SrpskaInfor...@yahoogroups.com, SRPSKI...@yahoogroups.com, srpsk...@yahoogroups.com
Поштовани,

Приближава се 18. годишњица почетка оружане агресије НАТО. Тим поводом, под
геслом ДА СЕ НЕ ЗАБОРАВИ, Београдски форум за свет равноправних и сродна
независна, нестраначка удружења организују -

- Конференцију са темом "Агресија НАТО 18 година после - где смо данас?".
Конференција ће се одржати у четвртак 23. марта 2017., у Дому Војске Србије,
са почетком у 11 часова, и

- Полагање цвећа на споменик деци - жртвама НАТО агресије, у петак, 24.
марта 2017, у 11 часова, у Парку "Ташмајдан", и на спеменик жртвама НАТО
агресије, "Вечна ватра", Ушће, Нови Београд, истог дана у 12 часова.

У прилогу је позив.

У нади да ћете бити у могућности да се придружите овим комеморативним
активностима,

С поштовањем,
Живадин Јовановић





Your message is ready to be sent with the following file or link
attachments:

Poziv


Note: To protect against computer viruses, e-mail programs may prevent
sending or receiving certain types of file attachments. Check your e-mail
security settings to determine how attachments are handled.
Poziv.jpg
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages