Вучић љут на Тасовца због Танјуга

0 views
Skip to first unread message

ANTIC.org-SNN

unread,
Nov 5, 2015, 8:12:06 AM11/5/15
to Posto...@yahoogroups.com, serbia...@yahoogroups.com, si...@googlegroups.com, sor...@yahoogroups.com, srbija_med...@yahoogroups.com, SrpskaInfor...@yahoogroups.com, SRPSKI...@yahoogroups.com

rtrs.tv

Вучић љут на Тасовца због Танјуга

 

Александар ВучићФото: ТАНЈУГ

 

"Хоћу због стенограма и историје да кажем колико сам разочаран оним што се десило око Танјуга", рекао је премијер обраћајући се директно министру Тасовцу на сједници владе послије повратка из Сарајева.

"Хоћу због стенограма и историје да кажем да сам био против гашења Танјуга", казао је премијер и истакао:

"Ти и Саша Мирковић сте ме убјеђивали да је то важно, потребно и реформски".

"Тражио си да не идеш у Сарајево како би остао овдје да браниш и образложиш одлуку. Ноћас сам гледао вијести, нигдје те нисам видио, само сам чуо немушто објашњење Саше Мирковића, гдје се позива на тачку 141. па не разумијем тачно зашто ниси ишао у Сарајево", навео је предсједник Владе Србије.

Премијер Вучић је члановима владе поручио:

"Они који неће да буду у влади, они који су самостални стрелци, они који неће да буду дио тима, и да иду негдје са владом, зато што нису у првом плану, а резултати су им невидљиви, а то се сад не односи на тебе Тасовац, њих молим да се тако не понашају. Јасно вам је да вас нећу молити низашта".

"Иако сам ја био против гашења Танјуга, а ти Тасовац за.Ти Тасовац ниси подметнуо своја леђа, подметнуо си моја леђа, као и обично", закључио је премијер.

 

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages