Судија Еулекса поднео оставку због корупције унутар мисије?

1 view
Skip to first unread message

ANTIC.org-SNN

unread,
Nov 16, 2017, 9:18:51 AM11/16/17
to Kosovoj...@yahoogroups.com, Posto...@yahoogroups.com, serbia...@yahoogroups.com, si...@googlegroups.com, sor...@yahoogroups.com, srbija_med...@yahoogroups.com, SrpskaInfor...@yahoogroups.com, SRPSKI...@yahoogroups.com, srpski_r...@yahoogroups.com, srpsk...@yahoogroups.com

rts.rs

Судија Еулекса поднео оставку због корупције унутар мисије?

RTS, Radio televizija Srbije, Radio Television of Serbia

1 minute


"Последњих недеља, пријавио сам неке случајеве корупције у оквиру мисије. Конкретно, поставио сам питање поводом тога што је други судија Еулекса хаковао мој мејл. Замолио сам британску Службу за спољне односе и ЕУ да проследе случај полицији. Одбили су да ме подрже", рекао је Симонс.

31457634

Суд (илустрација)

Портал Коссев преноси да је он изнео и друге оптужбе против мисије, уз тврдњу да је у потпуности политичка.

"Еулекс није мисија промовисања владавине и закона. То је политичка мисија. Свако ко мисли другачије је наиван или глуп", рекао је Симонс.

Наводи се да је он био судија од почетка мисије 2008, док је судским саветом Еулекса председавао од 2014. године.

 

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages