Видовдан
1-2 minutes
Милорад Вукашиновић за Новосадску ТВ о протестима пред зградом Пинка:
– Оно што бих дода а што до сада у емисији није речено је то да се мени чини да је овај данашњи догађај заправо једна игра сенки. Заправо они који су протестовали испред РТС и Пинка су радили посао за неког ко је много моћнији и много утицајнији и чији је суштински циљ да потпуно овлада медијским простором Србије. Дакле, ТВ ПИНК је симбол ипак једне уређивачке политике где се могу чути и неки људи са националним ставом. Врло сам жалостан што испред ТВ ПИНК протестује политичка организација која наводно штити српске националне и традиционалне вредности и смета им ТВ ПИНК а у исто време им не смета оно што смо на крају крајева читали ових дана у другим медијима а то је да једна америчка корпорација коју предводи Дејвид Петерус баш ових дана врши праву медијску офанзиву на медијски простор Србије и жели да купи поред једне телевизије са националном фреквенцијом још две телевизије и ко зна колико медија.
Новосадска тв