Дачић: Велика лаж о великосрпској агресији на Хрватску

4 views
Skip to first unread message

ANTIC.org-SNN

unread,
Sep 1, 2017, 8:53:45 AM9/1/17
to republi...@yahoogroups.com, Posto...@yahoogroups.com, serbia...@yahoogroups.com, si...@googlegroups.com, sor...@yahoogroups.com, srbija_med...@yahoogroups.com, SrpskaInfor...@yahoogroups.com, SRPSKI...@yahoogroups.com, srpsk...@yahoogroups.com

Дачић: Велика лаж о великосрпској агресији на Хрватску

© Tanjug/ RADE PRELIC

Политика

13:06 01.09.2017(освежено 14:47 01.09.2017) Преузмите краћи линк

0 39090

Министар иностраних послова Србије Ивица Дачић изјавио је данас да је прича о „великосрпској агресији“ на Хрватску — велика лаж.

 

© Sputnik/ Радоје Пантовић

Дачић о Пленковићу: Лаж, лицемерје и безобзирност

Он је, приликом уручења уговора за доделу 302 пакета грађевинског материјала за избеглице, које имају пребивалиште на територији Београда, рекао да приказан филм о њима показује колико је велика лаж када се говори о „великосрпској агресији“.

„Нико од вас није из Србије дошао да руши по Бенковцу, Загребу или другим местима. То је велика лаж пред којом међународна заједница не сме да затвара очи“, поручио је Дачић.

Он је рекао да је почетком ’90-тих у Хрватској живело више од пола милиона Срба, а сада, двадесетак година касније има их свега 180.000.

„Ви сте протерани и отерани са својих вековних огњишта и пред тиме међународна заједница не сме да затвори очи“, поручио је Дачић.

 

Танјуг 

 

ANTIC.org-SNN

unread,
Sep 2, 2017, 6:38:32 PM9/2/17
to republi...@yahoogroups.com, Posto...@yahoogroups.com, serbia...@yahoogroups.com, si...@googlegroups.com, sor...@yahoogroups.com, srbija_med...@yahoogroups.com, SrpskaInfor...@yahoogroups.com, SRPSKI...@yahoogroups.com, srpski_r...@yahoogroups.com, srpsk...@yahoogroups.com

Дачић: Велика лаж о великосрпској агресији на Хрватску

Од

видовдаН

-

1. септембра 2017.

 

Министар иностраних послова Србије Ивица Дачић изјавио је данас да је прича о „великосрпској агресији“ на Хрватску — велика лаж.

Он је, приликом уручења уговора за доделу 302 пакета грађевинског материјала за избеглице, које имају пребивалиште на територији Београда, рекао да приказан филм о њима показује колико је велика лаж када се говори о „великосрпској агресији“.

„Нико од вас није из Србије дошао да руши по Бенковцу, Загребу или другим местима. То је велика лаж пред којом међународна заједница не сме да затвара очи“, поручио је Дачић.

Он је рекао да је почетком ’90-тих у Хрватској живело више од пола милиона Срба, а сада, двадесетак година касније има их свега 180.000.

„Ви сте протерани и отерани са својих вековних огњишта и пред тиме међународна заједница не сме да затвори очи“, поручио је Дачић.

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages