Published on Sep 27, 2017
Nasa ekipa je ostala u soku. Oko nas su uplakani i razocarani roditelji i deca??? Posle skoro mesec dana borbe Dece, Roditelja i Nastavnika skole “Svetozar Miletic” u Zemunu, protiv ministra prosvete Sarcevica, direktor Ljuba, je malopre podneo ostavku??? Nastavnici, iza njega su plakali, narod je bio u soku. Par bahatih politicara, je pobedilo 1200 Dece, i 2400 Roditelja. Nasa ekipa, je prisustvovala veceras, sahrani demokratije i slobode. Razocarani smo, sto se to desilo u Zemunu. Mislimo da Ljuba, nije trebao da ostavi decu i roditelje, ma kakav pritisak, od ministra bio. Trebalo je istrajati, jer ovi bahati, su i videli, da postaje ozbiljno, zato su ga i pritiskali. A trebalo je izdrzati, jos desetak dana, to nije nista u odnosu na ovoliku borbu protiv bahatosti, politicara. Ovaj talas hrabrosti Dece i Roditelja, je svako vece bio sve veci. Nasa ekipa, to pouzdano zna. Veceras je bilo prisutno nekoliko televizija, a pridruzio nam se i poznati reditelj, Boris Malagurski, koji je i veceras snimao ovu hrabru Decu i njihove Roditelje. Veceras, nam je bilo jedno od najtezih snimanja, jer smo snimali, jednu pobedu par bahatih politicara. Zemune, ako jos postojis, ovo nisi smeo dozvoliti.