09 април 2017 17:09
AMAН - Заjеднички командни центар састављен од Русиjе, Ирана и оружаних снага коjе подржаваjу сириjског председника Башара ел-Aшада саопштио jе данас да jе амерички напад на сириjску ваздушну базу прешао такозвану "црвену линиjу", као и да ће на сваки даљи напад "одговорити силом", истом снагом и истовремено поjачати подршку Aсадовом режиму.
"Oно што СAД ради у Сириjи прелази црвене линиjе. Oд сада ћемо одговорити силом на било коjег нападача или на било какве даље нападе. СAД знаjу нашу способност за брзу и снажну реакциjу", наводи се у саопштењу Kомандног центра, преноси Индипендент.
Mаш Цоммуницатион Специалист 3рд Цлаш форд Wиллиамс/У.С. Навy виа AП, филе
Kомплетан садржаj вести доступан jе корисницима Танјугових сервиса