General Bandić ide u NATO

0 views
Skip to first unread message

ANTIC.org-SNN

unread,
Apr 13, 2016, 10:11:35 AM4/13/16
to Posto...@yahoogroups.com, serbia...@yahoogroups.com, si...@googlegroups.com, sor...@yahoogroups.com, srbija_med...@yahoogroups.com, SrpskaInfor...@yahoogroups.com, SRPSKI...@yahoogroups.com, srpsk...@yahoogroups.com

General Bandić čeka Nikolićev ukaz i ide u NATO

Izvor: N1

Autor teksta:

Brigadni general Predrag Bandić čeka još samo ukaz predsednika Srbije Tomislava Nikolića da preuzme novu funkciju u Briselu, kao šef vojnog predstavništva Srbije pri NATO, piše Blic.

Bandić je još formalno na poziciji komandanta 204. vazduhoplovne brigade Vojske Srbije, ali kako prenosi Blic,  predao je operativno rukovođenje jednicom svom zameniku pukovniku Željku Biliću.

List prenosi da je osnovna namera da se Bandić, kao "nezgodni svedok" u slučaju pada vojnog helikoptera, kada je poginulo sedam osoba, premesti na drugu poziciju.

Tu ideju je naročito podsticao bivši ministar odbrane Bratislav Gašić, navodi Blic.

http://rs.n1info.com/a151395/Vesti/Blic-General-Bandic-ceka-Nikolicev-ukaz-i-ide-u-NATO.html

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages