Koncom roka 2021 nasadili verziu ktorá úradníka upozorní ak vkladá adresu mimo hranice obce. Ale samotná hláška nezabráni aby takú adresu vložili, príklad Banská Bystrica 11.11.2021 dala zemepisnú šírku 47° a adresu umiestnili do Dunaja v Maďarsku.
--
Túto správu ste dostali, pretože v Skupinách Google ste odberateľom skupiny "Openstreetmap Slovakia".
V prípade, že chcete zrušiť odber tejto skupiny a prestať od nej prijímať e-maily, zašlite e-mail na adresu osm_sk+un...@googlegroups.com.
Ak chcete zobraziť túto diskusiu na webe, prejdite na adresu https://groups.google.com/d/msgid/osm_sk/81503178-5abc-4710-a5bf-4b74a95989c7n%40googlegroups.com.
Ahoj,
ty si Milan Marguš?
To CSV čo robil je lepšie, tam vidno aj koľko km je od hranice a naraz je tam celé SK.
Obci/ministerstvu stačí takáto tabuľka čo majú opraviť, nepotrebujem geojson súbor.
Myslel som, ak sa to dá zautomatizovať vytváranie toho CSV súboru, tak by bolo fajn, ale ak to niečo musíš robiť ručne tak nie, iba ak sa ti bude chcieť tak aspoň raz za mesiac vygenerovať.
Zatiaľ som poslal aby opravili všetko nad 2 km lebo to sú jasné chyby.
Momentálne aj tak publikujú poškodenú tabuľku vchod, posledné dobré dáta mám k 17.4. tak neviem čo už zo zoznamu opravili.
Pôvodný email z nedele, 1. mája 2022 o 09:28:27
Jozef Riha napísal
Ak chcete zobraziť túto diskusiu na webe, prejdite na adresu https://groups.google.com/d/msgid/osm_sk/CAOGszj2VStOAxSs%3DtyqLkz2dEZ9_BemT_cCvR_v5pj-na6hwQg%40mail.gmail.com.
--
Túto správu ste dostali, pretože v Skupinách Google ste odberateľom skupiny "Openstreetmap Slovakia".
V prípade, že chcete zrušiť odber tejto skupiny a prestať od nej prijímať e-maily, zašlite e-mail na adresu osm_sk+un...@googlegroups.com.
Ak chcete zobraziť túto diskusiu na webe, prejdite na adresu https://groups.google.com/d/msgid/osm_sk/493828729.20220501094101%40centrum.sk.
--
Túto správu ste dostali, pretože v Skupinách Google ste odberateľom skupiny "Openstreetmap Slovakia".
V prípade, že chcete zrušiť odber tejto skupiny a prestať od nej prijímať e-maily, zašlite e-mail na adresu osm_sk+un...@googlegroups.com.
Ak chcete zobraziť túto diskusiu na webe, prejdite na adresu https://groups.google.com/d/msgid/osm_sk/8ec2a6ff-f1c6-4a3f-a99a-be9aec05e0a3n%40googlegroups.com.
Ak chcete zobraziť túto diskusiu na webe, prejdite na adresu https://groups.google.com/d/msgid/osm_sk/CAOGszj2ahXsFuubhr_tHAzn7nVaLb1U387vztrgVheqV7uFiOA%40mail.gmail.com.
--
Túto správu ste dostali, pretože v Skupinách Google ste odberateľom skupiny "Openstreetmap Slovakia".
V prípade, že chcete zrušiť odber tejto skupiny a prestať od nej prijímať e-maily, zašlite e-mail na adresu osm_sk+un...@googlegroups.com.
Ak chcete zobraziť túto diskusiu na webe, prejdite na adresu https://groups.google.com/d/msgid/osm_sk/f58e266b-dbcf-4f00-a82d-5069865fe21cn%40googlegroups.com.
údaj o obci, obvykle zodpovedá kódu v číselníku CL000025
Ak chcete zobraziť túto diskusiu na webe, prejdite na adresu https://groups.google.com/d/msgid/osm_sk/333059f6-9bd3-4828-bc1f-f56b466c1f46n%40googlegroups.com.
Ahoj Dodko,
--
Túto správu ste dostali, pretože v Skupinách Google ste odberateľom skupiny "Openstreetmap Slovakia".
V prípade, že chcete zrušiť odber tejto skupiny a prestať od nej prijímať e-maily, zašlite e-mail na adresu osm_sk+un...@googlegroups.com.
Ak chcete zobraziť túto diskusiu na webe, prejdite na adresu https://groups.google.com/d/msgid/osm_sk/f133100c-3db7-4860-9f62-647634d3014cn%40googlegroups.com.