--
Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok szolgáltatásbeli elektro-lista csoportra.
Az erről a csoportról és az ahhoz kapcsolódó e-mailekről való leiratkozáshoz küldjön egy e-amailt a(z) elektro-list...@googlegroups.com címre.
A beszélgetés megtekintéséhez látogasson el ide: https://groups.google.com/d/msgid/elektro-lista/3dcdd3a7-6142-449b-8903-14a33d461949%40babakezek.hu.
--
Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok szolgáltatásbeli elektro-lista csoportra.
Az erről a csoportról és az ahhoz kapcsolódó e-mailekről való leiratkozáshoz küldjön egy e-amailt a(z) elektro-list...@googlegroups.com címre.
A beszélgetés megtekintéséhez látogasson el ide: https://groups.google.com/d/msgid/elektro-lista/087c9442-6076-4cdc-819e-bdec42dd0202%40gmail.com.
Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok „elektro-lista” csoportjára.
Az erről a csoportról és az ahhoz kapcsolódó e-mailekről való leiratkozáshoz küldjön egy e-amailt a(z) elektro-list...@googlegroups.com címre.
A beszélgetés megtekintéséhez látogasson el ide: https://groups.google.com/d/msgid/elektro-lista/CALe6ebAhT4TwmJ7jWMs-ui-cD6QuficParKQOT3e%2BybPz_W%2Bbg%40mail.gmail.com.
A mi szomszedunk meg a Szoke Barna volt. A Telex Melegh Noemi Napsugar.
Udv, Szabolcs
Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok „elektro-lista” csoportjára.
Az erről a csoportról és az ahhoz kapcsolódó e-mailekről való leiratkozáshoz küldjön egy e-amailt a(z) elektro-list...@googlegroups.com címre.
A beszélgetés megtekintéséhez látogasson el ide: https://groups.google.com/d/msgid/elektro-lista/CALe6ebAhT4TwmJ7jWMs-ui-cD6QuficParKQOT3e%2BybPz_W%2Bbg%40mail.gmail.com.
Udv, Szabolcs
A beszélgetés megtekintéséhez látogasson el ide: https://groups.google.com/d/msgid/elektro-lista/CAB%3DTkp_uK3iVNBO2EgdnqkNON9Ej2e2YC5Y3WFiQ44pPS-vn5g%40mail.gmail.com.
----- Eredeti üzenet -----Feladó: Zoltán Hermesz <hez...@gmail.com>Válasz: <elektr...@googlegroups.com>Címzett: <elektr...@googlegroups.com>Elküldve: 2026. 06. 10. 10:34:32Tárgy: Re: [elektro-lista] talalos kerdes
Lehet, hogy ez a debreceni Mechwart András Gépoipari Technikumban történt valamikor a 60-as években?
Mert ott egy ilyen nevű (bár nem tudom, hogy László-e) öngyilkos lett, a tablón is látszik az emléke…
--
Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok
„elektro-lista” csoportjára.
Az erről a csoportról és az ahhoz kapcsolódó e-mailekről való leiratkozáshoz
küldjön egy e-amailt a(z) elektro-list...@googlegroups.com
címre.
A beszélgetés megtekintéséhez látogasson el ide: https://groups.google.com/d/msgid/elektro-lista/1UnDP5vD0Y.34nqOrBPv9b%40desktop-0blum5f.
----- Eredeti üzenet -----Feladó: Szrnka György <szr...@roxel.hu>Válasz: <elektr...@googlegroups.com>Címzett: <elektr...@googlegroups.com>Elküldve: 2026. 06. 11. 10:35:27Tárgy: RE: [elektro-lista] talalos kerdes