kályha fűtésnél a rendszer további elemei-ből valamit hiányol, de mit?

27 views
Skip to first unread message

Vörös Rózsa

unread,
Jun 11, 2026, 4:55:09 AMJun 11
to bausoft
kályha gond.jpg

Miklós Papp

unread,
Jun 11, 2026, 4:58:21 AMJun 11
to Vörös Rózsa, bausoft
Kedves Rózsa!

A hőtermelők és elosztó vezeték rész is ki van töltve?

Üdvözlettel, 

On Thu, Jun 11, 2026, 10:55 Vörös Rózsa <mez...@gmail.com> wrote:
kályha gond.jpg

--
Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok „bausoft” csoportjára.
Az erről a csoportról és az ahhoz kapcsolódó e-mailekről való leiratkozáshoz küldjön egy e-amailt a(z) bausoft+u...@googlegroups.com címre.
A beszélgetés megtekintéséhez látogasson el ide: https://groups.google.com/d/msgid/bausoft/a44c7261-5cc1-4723-a59f-c736ab096dbbn%40googlegroups.com.

Vörös Rózsa

unread,
Jun 11, 2026, 5:04:41 AMJun 11
to bausoft
Köszönöm szépen, megtaláltam! A fan coil-lal volt baja!
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages