Sry for the non-english post, i dont know how to write private messages here.
Konecne nejakej čech! Neco malo by se naslo. Mam tu ctyri 10TU26 TESLA (coz je ekvivalent Z560M) ketre jsou bohuzel nefunkci protoze se malo vidi. Nasel bych mozne i nejake ZM1040 nebo Z566M , musel bych se podivat. Vim ale urcite ze mam nejake co jsou jenom *cathode poisoned* netusim jak to smysluplne prelozit.
Jinak bych se chtel zeptat, kupujete digitrony na aukru? Jestli ano, tak bych se rad domluvil abychom si neprihazovali vzajemn jen mezi sebou.