[DL: 04.05.2022, 23:59] SCORA Dergi 3. Sayı Katkı Süreci Başladı!

6 views
Skip to first unread message

Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Çalışma Grubu

unread,
Apr 22, 2022, 3:56:30 PM4/22/22
to yere...@turkmsic.org, ge...@turkmsic.org, sc...@turkmsic.org
Değerli Türk Tıp Öğrencileri Birliği Gönüllüleri,

SCORA Dergi’yle bu sene de gökkuşağı altında buluşuyoruz! Bu sene çıkacak olan SCORA Dergi'nin 3. sayısına katkı alım sürecinin başladığını büyük bir mutlulukla duyuruyoruz!

İçerik göndermek için son tarih: 4 Mayıs 2022 23.59

Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı alanında güvenilir, kapsayıcı, ulaşılır bir kaynak oluşturmak ve gönüllülerimizin kendilerini güvenle ifade edebileceği bir platform sunmak için oluşturduğumuz dergimize her türde yazı (bilimsel makale, kitap/film/dizi yorumu, deneme, düşünce yazısı ya da kişisel deneyim/anı...), çizim ve fotoğraf, video ya da dijital dergi formatına uygun her şekilde katkıda bulunabilirsiniz. Tıp öğrencisi olmayan arkadaşlarınız için de kapımız açık, dergimizin multidispliner olmasını hedefliyoruz!

Hazırlamış olduğunuz içerikleri bize buradan ulaştırabilirsiniz. 

İçeriğinizi gönderirken dikkat etmeniz gereken durumlar, katkı formatı, fikir önerileri ve daha nicesi için “Yazarlar için Rehber”imize göz atmanızı tavsiye ediyoruz! Yazarlar için hazırlanmış kite buradan ulaşabilirsiniz (Açık Bağlantı: https://tinyurl.com/scoradergikit)

NOT: “Yazarlar için Rehber” kitinde konu önerileri kısmında güncel ve kapsayıcı olmayan dil kullanımına bağlı bazı hatalar dikkatinizi çekebilir. Öncelikle bundan ötürü tüm takımımız olarak özür diliyoruz, SCORA Dergi KÇG’nin bu senelik çalışma süresi kısa olduğundan ötürü maalesef ki düzeltme fırsatımız olmadı. Bizden sonraki SCORA Dergi takımlarının kitimizdeki güncel ve kapsayıcı olmayan dil kullanımına bağlı hataları düzeltebilmesi ve gelecek nesillere doğru, güncel bir kaynak bırakabilmek adına fark ettiğiniz hataları bizlere iletirseniz çok mutlu oluruz.

Lütfen soru ve önerileriniz için bize ulaşmaktan çekinmeyin.
Sizlerle beraber gökkuşağının altında buluşmak için sabırsızlanıyoruz!

Sevgilerimizle,


--

FacebookTwitterYouTubeInstagram

SCORA Dergi Küçük Çalışma Grubu
Ayşe|Berke|Doğa|Ece|Ezgi|İlayda|Sude|Tuğba


Türk Tıp Öğrencileri Birliği | TurkMSIC 
Turkish Medical Students' International Committee
turkmsic.org
cis...@turkmsic.org

Feragatname: Bu e-postanın içeriği gizlidir ve yalnızca e-postada adı geçen alıcılara yöneliktir. Bu mesajın herhangi bir bölümünü, herhangi bir üçüncü şahısla, herhangi bir platformda Türk Tıp Öğrencileri Birliği'nin yazılı izni olmadan paylaşmak kesinlikle yasaktır. Bu mesajı yanlışlıkla aldıysanız lütfen göndereni uyarınız ve e-postayı gelen kutunuzdan kalıcı olarak siliniz.

Disclaimer: The content of this email is confidential and intended for the recipient(s) only. It is strictly forbidden to share any part of this message with any third party, in any platform, without the written consent of the Turkish Medical Students’ International Committee. If you received this message by mistake, please notify the sender, followed by its immediate deletion. 

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages