5. Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Kongresi Ev Sahibi Açıklandı!

12 views
Skip to first unread message

Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Çalışma Grubu

unread,
Apr 5, 2022, 10:20:35 AM4/5/22
to yere...@turkmsic.org, ge...@turkmsic.org, sc...@turkmsic.org, yoneti...@turkmsic.org
Değerli Türk Tıp Öğrencileri Birliği Gönüllüleri, 

Umuyoruz ki sizlerin ve sevdiklerinizin sağlığı yerindedir. Bu mail ile birlikte sizlere 5. Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Kongresi'nin ev sahibini belirlediğimizi duyurmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz!

16-17 Nisan 2022 tarihlerinde gerçekleşecek 5. Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Kongresi'nin ev sahibi gelen başvuruların incelenmesi sonucunda Çanakkale Onsekiz Mart Tıp Öğrencileri Birliği olarak belirlemiş bulunmaktayız. 

Başvuran yerel birliklerimize başvuruları ve motivasyonları için teşekkür ederiz!

SCORA adına 2021-2022 döneminde gerçekleştirilecek ilk ve tek yüz yüze ulusal etkinliğimiz olan 5. Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Kongresi sürecini beraber yürütmek için çok heyecanlıyız! Hepinizin katılımlarını bekliyoruz!

Çok yakında Çanakkale'de görüşmek dileğiyle!

Sevgilerimizle,


--

FacebookTwitterYouTubeInstagram
Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Çalışma Grubu
Berke|Beyza|Ganime|Melike|Pelin|Sude


Türk Tıp Öğrencileri Birliği | TurkMSIC 
Turkish Medical Students' International Committee
turkmsic.org
cis...@turkmsic.org

Feragatname: Bu e-postanın içeriği gizlidir ve yalnızca e-postada adı geçen alıcılara yöneliktir. Bu mesajın herhangi bir bölümünü, herhangi bir üçüncü şahısla, herhangi bir platformda Türk Tıp Öğrencileri Birliği'nin yazılı izni olmadan paylaşmak kesinlikle yasaktır. Bu mesajı yanlışlıkla aldıysanız lütfen göndereni uyarınız ve e-postayı gelen kutunuzdan kalıcı olarak siliniz.

Disclaimer: The content of this email is confidential and intended for the recipient(s) only. It is strictly forbidden to share any part of this message with any third party, in any platform, without the written consent of the Turkish Medical Students’ International Committee. If you received this message by mistake, please notify the sender, followed by its immediate deletion. 

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages