[MÜJDE] SCORA Koordinatörlükleri Açıklandı!

28 views
Skip to first unread message

Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Ulusal Takımı

unread,
Oct 19, 2022, 7:00:26 AM10/19/22
to yere...@turkmsic.org, ge...@turkmsic.org, sc...@turkmsic.org, Pelin Bademkıran
Değerli Türk Tıp Öğrencileri Birliği gönüllüleri,

Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Ulusal Takımı olarak geçtiğimiz haftalarda başvurularını açtığımız SCORA Koordinatörlüklerinin başvurularını incelemiş ve 2022-2023 döneminde bizlerle çalışarak SCORA'ya renk katmaya devam edecek koordinatörlerimizi seçmiş bulunmaktayız. Takım olarak yaptığımız değerlendirmeler ve mülakatlar sonucu göreve seçilen koordinatörlerimiz:
  • Medya ve İletişim Koordinatörü: B. Ece Bulduk (Mersin Tıp Öğrencileri Birliği)
  • SCORA X-Change Koordinatörü: Bilge Yiğit Elçi (Ankara Tıp Öğrencileri Birliği) 
  • Eğitim Koordinatörü: Sude Karabulutlu (Ankara Medipol Tıp Öğrencileri Birliği) 
  • Savunuculuk ve Proje Koordinatörü: İrem Yatçı (Gazi Tıp Öğrencileri Birliği)
Seçilen koordinatörlerimizi tebrik eder, başvuran tüm gönüllülerimize büyük özverileri ve motivasyonları için teşekkür ederiz. 

Değerlendirmeler sonucu Kongre Koordinatörlüğü başvurularının uzatılmasına karar verilmiştir. Başvurusu uzatılan koordinatörlüğümüz ile ilgili bilgilendirmeler en kısa zamanda yapılacaktır.

Aklınıza takılan her hususta tarafımıza daima ulaşabilirsiniz.

Rengarenk günlere bilimle, sanatla, aktivizmle!

--
Buraya tıklayarak anonim olan ve yalnızca Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Ulusal Takımı tarafından görüntülenebilen güvenli alan formuna ulaşabilirsiniz. (Açık bağlantı: https://forms.gle/iYaDqFu4h8Sa3Yc96)


Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı  Ulusal Takımı
Altay Ezgi Heval | 
Onur
 | Ömer | Pelin


Türk Tıp Öğrencileri Birliği | TurkMSIC 
Turkish Medical Students International Committee
www.turkmsic.org
uremesagl...@turkmsic.org

FacebookTwitterYouTubeInstagram

Feragatname: Bu e-postanın içeriği gizlidir ve yalnızca e-postada adı geçen alıcılara yöneliktir. Bu mesajın herhangi bir bölümünü, herhangi bir üçüncü şahısla, herhangi bir platformda Türk Tıp Öğrencileri Birliği'nin yazılı izni olmadan paylaşmak kesinlikle yasaktır. Bu mesajı yanlışlıkla aldıysanız lütfen göndereni uyarınız ve e-postayı gelen kutunuzdan kalıcı olarak siliniz.

Disclaimer: The content of this email is confidential and intended for the recipient(s) only. It is strictly forbidden to share any part of this message with any third party, in any platform, without a written consent of the Turkish Medical Students’ International Committee. If you received this message by mistake, please notify the sender, followed by its immediate deletion.


Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages