[DL: 23.09.2022 23.59] Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Çalışma Kolu Küçük Çalışma Grubu Öneri Formu

19 views
Skip to first unread message

Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Ulusal Takımı

unread,
Sep 15, 2022, 1:01:18 AM9/15/22
to yere...@turkmsic.org, ge...@turkmsic.org, sc...@turkmsic.org, Pelin Bademkıran
Değerli Türk Tıp Öğrencileri Birliği Gönüllüleri,

Umarız sizlerin ve sevdiklerinizin sağlığı ve keyfi yerindedir.

Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Ulusal Takımı olarak '22-'23 Döneminde faaliyete geçirmeyi planladığımız Küçük Çalışma Gruplarımızı tasarlarken sizlerin de hayal gücüne kulak vermek istedik. Bu hususta, siz değerli gönüllülerimizin de fikirlerini almak adına bir KÇG Öneri Formu oluşturduk.

Eğer aklınızda yeni Küçük Çalışma Grupları için fikirler/planlar varsa, bunları bizimle paylaşmanız bizleri çok mutlu eder. Buraya tıklayarak KÇG Öneri Formu'na ulaşabilirsiniz. (Açık bağlantı: https://forms.gle/aoXo9hZM1MiWFxLZA )

Formu doldurmak için son tarih 23 Eylül 2022 23.59'dur.

Katkı ve önerilerinizi heyecanla bekliyoruz!

Rengarenk günlere bilimle, sanatla, aktivizmle!

--
Buraya tıklayarak anonim olan ve yalnızca Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Ulusal Takımı tarafından görüntülenebilen güvenli alan formuna ulaşabilirsiniz. (Açık bağlantı: https://forms.gle/iYaDqFu4h8Sa3Yc96)Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı  Ulusal Takımı
Altay Ezgi Heval | 
Onur
 | Ömer Robin | Pelin


Türk Tıp Öğrencileri Birliği | TurkMSIC 
Turkish Medical Students International Committee
www.turkmsic.org
uremesagl...@turkmsic.org

FacebookTwitterYouTubeInstagram

Feragatname: Bu e-postanın içeriği gizlidir ve yalnızca e-postada adı geçen alıcılara yöneliktir. Bu mesajın herhangi bir bölümünü, herhangi bir üçüncü şahısla, herhangi bir platformda Türk Tıp Öğrencileri Birliği'nin yazılı izni olmadan paylaşmak kesinlikle yasaktır. Bu mesajı yanlışlıkla aldıysanız lütfen göndereni uyarınız ve e-postayı gelen kutunuzdan kalıcı olarak siliniz.

Disclaimer: The content of this email is confidential and intended for the recipient(s) only. It is strictly forbidden to share any part of this message with any third party, in any platform, without a written consent of the Turkish Medical Students’ International Committee. If you received this message by mistake, please notify the sender, followed by its immediate deletion.


Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages