5. Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Kongresi İkinci Tur Katılımcıları Açıklandı!

9 views
Skip to first unread message

Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Çalışma Grubu

unread,
Apr 14, 2022, 6:23:27 AM4/14/22
to yere...@turkmsic.org, ge...@turkmsic.org, sc...@turkmsic.org
Değerli Türk Tıp Öğrencileri Birliği Gönüllüleri,

Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Çalışma Grubu olarak bu sene Çanakkale Onsekiz Mart Tıp Öğrencileri Birliği ev sahipliğinde 16-17 Nisan tarihlerinde Çanakkale'de düzenlenecek 5. Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Kongresi’nin katılımcılarının ikinci turunun açıklandığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz!

Seçilen katılımcıların listesine buradan ulaşabilirsiniz. (Açık Bağlantı: https://docs.google.com/spreadsheets/d/11DOahxsEbh8lPALxXmOg52RUKAhzzPOWO67niz18NtU/edit?usp=sharing)

Başvuran tüm gönüllülerimize motivasyonları için teşekkür ederiz. Çok yakında bütün katılımcılarımız bir WhatsApp grubuna eklenecek ve iletişim bu kanal üzerinden devam edecektir. Hafta sonu Çanakkale'de sizinle bir araya geleceğimiz için çok heyecanlıyız!

Her türlü soru ve sorunda bize her zaman ulaşabilirsiniz.

En içten sevgilerimizle,


--

FacebookTwitterYouTubeInstagram
Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Çalışma Grubu
Berke|Beyza|Ganime|Melike|Pelin|Sude


Türk Tıp Öğrencileri Birliği | TurkMSIC 
Turkish Medical Students' International Committee
turkmsic.org
cis...@turkmsic.org

Feragatname: Bu e-postanın içeriği gizlidir ve yalnızca e-postada adı geçen alıcılara yöneliktir. Bu mesajın herhangi bir bölümünü, herhangi bir üçüncü şahısla, herhangi bir platformda Türk Tıp Öğrencileri Birliği'nin yazılı izni olmadan paylaşmak kesinlikle yasaktır. Bu mesajı yanlışlıkla aldıysanız lütfen göndereni uyarınız ve e-postayı gelen kutunuzdan kalıcı olarak siliniz.

Disclaimer: The content of this email is confidential and intended for the recipient(s) only. It is strictly forbidden to share any part of this message with any third party, in any platform, without the written consent of the Turkish Medical Students’ International Committee. If you received this message by mistake, please notify the sender, followed by its immediate deletion. 

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages