[UZATMA] [DL: 13.04.2022, 23:59] 5. Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Kongresi Başvuruları Uzatıldı!

6 views
Skip to first unread message

Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Çalışma Grubu

unread,
Apr 11, 2022, 4:57:16 PM4/11/22
to yere...@turkmsic.org, ge...@turkmsic.org, sc...@turkmsic.org
Değerli Türk Tıp Öğrencileri Birliği Gönüllüleri,

Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Çalışma Grubu olarak bu sene Onsekiz Mart Tıp Öğrencileri Birliği ev sahipliğinde 16-17 Nisan tarihlerinde Çanakkale'de düzenlenecek 5. Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Kongresi’nin katılımcı başvurularını  13 Nisan 2022 Çarşamba 23.59’a kadar uzatmış bulunuyoruz! 


Etkinliğin katılımcı ücretleri:
Konaklamalı Katılımcı: 250
Konaklamasız Katılımcı: 100

Kaldırılacak servisler ile ilgili gelişmeler aşağıdaki gibidir:
  • 30 kişi sağlandığı takdirde İstanbul-Çanakkale arası araç kaldırılacak olup servisin gidiş dönüş ücreti toplam 300 şeklinde planlanmaktadır.
  • Ankara ve İzmir için özel araç ayarlama görüşmeleri sonrasında otobüs biletlerine kıyasla önemli bir indirim elde edilememiştir, ancak Ankara ve İzmir'den gelecek katılımcılarımızın sayısı netleştiğinde toplu bilet alımlarında indirim uygulanması için firmalarla iletişim sağlanacaktır.
ÖNEMLİ UYARI: Başvurularınızı gerçekleştirmek için turkmsic.org sitesine üye olmanız gerekmektedir. Nasıl üye olacağınızı öğrenmek için Bilişim ve Haberleşme Ulusal Takımı tarafından hazırlanmış Site Kullanım Kılavuzu'nu inceleyebilirsiniz. Site üyeliklerinin ITSD tarafından onaylanması gerektiğinden siteye üye olmayı son güne bırakmamanızı öneriyoruz. Siteyle ilgili sorularınıza kılavuzda cevap bulamadığınız takdirde lütfen Bilişim ve Haberleşme Ulusal Takımı ile iletişime geçiniz.

Etkinlikle ilgili her türlü sorunuzda bize her zaman ulaşabilirsiniz!

Sevgilerimizle,

--

FacebookTwitterYouTubeInstagram
Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Çalışma Grubu
Berke|Beyza|Ganime|Melike|Pelin|Sude


Türk Tıp Öğrencileri Birliği | TurkMSIC 
Turkish Medical Students' International Committee
turkmsic.org
cis...@turkmsic.org

Feragatname: Bu e-postanın içeriği gizlidir ve yalnızca e-postada adı geçen alıcılara yöneliktir. Bu mesajın herhangi bir bölümünü, herhangi bir üçüncü şahısla, herhangi bir platformda Türk Tıp Öğrencileri Birliği'nin yazılı izni olmadan paylaşmak kesinlikle yasaktır. Bu mesajı yanlışlıkla aldıysanız lütfen göndereni uyarınız ve e-postayı gelen kutunuzdan kalıcı olarak siliniz.

Disclaimer: The content of this email is confidential and intended for the recipient(s) only. It is strictly forbidden to share any part of this message with any third party, in any platform, without the written consent of the Turkish Medical Students’ International Committee. If you received this message by mistake, please notify the sender, followed by its immediate deletion. 

5. CSÜS Kongre.png

Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Çalışma Grubu

unread,
Apr 13, 2022, 4:03:38 PM4/13/22
to yere...@turkmsic.org, ge...@turkmsic.org, sc...@turkmsic.org
Değerli Türk Tıp Öğrencileri Birliği Gönüllüleri,

16-17 Nisan tarihlerinde Çanakkale'de düzenlenecek 5. Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Kongresi’ne başvuruda bulunmak için son 1 saat kaldığını hatırlatmak isteriz.

Her türlü soru ve sorunda bize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz!

Sevgilerimizle,
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages