SCORA Dergi'nin 3. Sayısı Çıktı!

5 views
Skip to first unread message

Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Ulusal Takımı

unread,
Sep 14, 2022, 4:01:03 PM9/14/22
to sc...@turkmsic.org, yere...@turkmsic.org, ge...@turkmsic.org, Pelin Bademkıran
Değerli Yereller ve Her Renkten Melekler,

Harika bir haberle karşınızdayız! 7'den 70'e herkesin beklediği SCORA Dergi’nin 3. Sayısı şimdi yayında! Yasemin Bahar'la Röportajdan, Kadın+'ların Doğru Tanı Alma Güçlüğüne, Çocuklarla LGBTİ+ Hakkında konuşmaktan, Film Müzik ve Kitap köşesine ve daha nice nice konuyla SCORA Dergi yine dopdolu, capcanlı, rengarenk!

21'-22' Dönemi SCORA Dergi Küçük Çalışma Grubu'nun derin emekleriyle hazırlanan bu sanat eserinin sayfalarında kaybolmaya siz de hazır mısınız? Canla başla çalışan bu ekibe bu geleneği bu kadar başarılı devam ettirdikleri için hayranlık duymamak mümkün mü? KÇG Koordinatörümüze ve tüm ekibine emekleri için teşekkür ederiz!

Dergimizin güncel sayısına buraya tıklayarak ulaşıp güzel bir maceraya yelken açabilirsiniz! 
Dergimizin önceki sayılarına buradan veya scora.turkmsic.org üzerinden ulaşabilirsiniz.

Peki siz de SCORA Derginin bir parçası olmak ister misiniz? Bunun için de beklemede kalın...

Rengarenk günlere bilimle, sanatla, aktivizmle!


--
Buraya tıklayarak anonim olan ve yalnızca Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Ulusal Takımı tarafından görüntülenebilen güvenli alan formuna ulaşabilirsiniz. (Açık bağlantı: https://forms.gle/iYaDqFu4h8Sa3Yc96)


Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı  Ulusal Takımı
Altay Ezgi Heval | 
Onur
 | Ömer Robin | Pelin


Türk Tıp Öğrencileri Birliği | TurkMSIC 
Turkish Medical Students International Committee
www.turkmsic.org
uremesagl...@turkmsic.org

FacebookTwitterYouTubeInstagram

Feragatname: Bu e-postanın içeriği gizlidir ve yalnızca e-postada adı geçen alıcılara yöneliktir. Bu mesajın herhangi bir bölümünü, herhangi bir üçüncü şahısla, herhangi bir platformda Türk Tıp Öğrencileri Birliği'nin yazılı izni olmadan paylaşmak kesinlikle yasaktır. Bu mesajı yanlışlıkla aldıysanız lütfen göndereni uyarınız ve e-postayı gelen kutunuzdan kalıcı olarak siliniz.

Disclaimer: The content of this email is confidential and intended for the recipient(s) only. It is strictly forbidden to share any part of this message with any third party, in any platform, without a written consent of the Turkish Medical Students’ International Committee. If you received this message by mistake, please notify the sender, followed by its immediate deletion.


Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages