5. Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Kongresi Katılımcılarının İlk Turu Açıklandı!

2 views
Skip to first unread message

Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Çalışma Grubu

unread,
Apr 12, 2022, 10:13:48 AM4/12/22
to yere...@turkmsic.org, ge...@turkmsic.org, sc...@turkmsic.org
Değerli Türk Tıp Öğrencileri Birliği Gönüllüleri,

Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Çalışma Grubu olarak bu sene Çanakkale Onsekiz Mart Tıp Öğrencileri Birliği ev sahipliğinde 16-17 Nisan tarihlerinde Çanakkale'de düzenlenecek 5. Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Kongresi’nin katılımcılarının birinci turunun açıklandığını duyurmaktan mutluluk duyuyoruz!

Seçilen katılımcıların listesine buradan ulaşabilirsiniz. (Açık Bağlantı: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1bmOchOjXb0K8SChP8PPY0iPI45_59aR8wAtGyF_cc3k/edit?usp=sharing)

Başvuran tüm gönüllülerimize motivasyonları için teşekkür ederiz! Duyurmuş olduğumuz iki günlük uzatmanın da ardından tam katılımcı listeleri açıklanacaktır. 

Bu kongrenin bir parçası olmak için geç değil! Başvurularımız 13 Nisan Çarşamba günü 23.59'a kadar devam edecektir. Başvuru formuna  buradan ulaşabilirsiniz. (Açık bağlantı: turkmsic.org/ulusal-etkinlikler/5-cinsel-saglik-ve-ureme-sagligi-kongresi)

Hafta sonu Çanakkale'de sizinle bir araya gelmek için sabırsızlanıyor ve bu buluşmanın bir parçası olmak isteyen herkesin başvurularını heyecanla bekliyoruz!

En içten sevgilerimizle,


--

FacebookTwitterYouTubeInstagram
Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Çalışma Grubu
Berke|Beyza|Ganime|Melike|Pelin|Sude


Türk Tıp Öğrencileri Birliği | TurkMSIC 
Turkish Medical Students' International Committee
turkmsic.org
cis...@turkmsic.org

Feragatname: Bu e-postanın içeriği gizlidir ve yalnızca e-postada adı geçen alıcılara yöneliktir. Bu mesajın herhangi bir bölümünü, herhangi bir üçüncü şahısla, herhangi bir platformda Türk Tıp Öğrencileri Birliği'nin yazılı izni olmadan paylaşmak kesinlikle yasaktır. Bu mesajı yanlışlıkla aldıysanız lütfen göndereni uyarınız ve e-postayı gelen kutunuzdan kalıcı olarak siliniz.

Disclaimer: The content of this email is confidential and intended for the recipient(s) only. It is strictly forbidden to share any part of this message with any third party, in any platform, without the written consent of the Turkish Medical Students’ International Committee. If you received this message by mistake, please notify the sender, followed by its immediate deletion. 

Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Çalışma Grubu

unread,
Apr 12, 2022, 4:09:30 PM4/12/22
to yere...@turkmsic.org, ge...@turkmsic.org, sc...@turkmsic.org
Değerli Türk Tıp Öğrencileri Birliği Gönüllüleri,

Çalışma grubumuza başvuruların iletilme saatine göre etkinliğimizin birinci tur katılımcıları listesine 11 Nisan 2022 Pazartesi günü 23.20'den önce başvuranlar dahil edilmiştir. Bu zaman aralığıyla 13 Nisan 2022 Çarşamba 23.59 arasındaki başvurular beraber değerlendirilecek olup ikinci tur listesinde açıklanacaktır.

Katılımınızın onay durumunu öğrenebilmek için ikinci tur katılımcı listesinin paylaşılmasını bekleyiniz.
Herhangi bir sorunuzda bize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz!

Sevgilerimizle,
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages