[DL: 25/03, 23.59] SCORA Dergi Küçük Çalışma Grubu Başvuruları Açıldı!

7 views
Skip to first unread message

Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Çalışma Grubu

unread,
Mar 19, 2022, 8:23:25 AM3/19/22
to yere...@turkmsic.org, ge...@turkmsic.org, sc...@turkmsic.org, yoneti...@turkmsic.org
Değerli Türk Tıp Öğrencileri Birliği Gönüllüleri,

Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Çalışma Grubu olarak SCORA adına durgun geçen uzun bir dönemin ardından gönüllülerimizin tekrar büyük kırmızı ailenin parçası olduklarını hissetmelerini sağlayacak bir haberin müjdesini vermekten mutluluk duyuyoruz!

SCORA Dergi Küçük Çalışma Grubu'muzun başvurularını açmış bulunmaktayız! Dönemin geriye kalan sınırlı zamanında SCORA adına bu küçük çalışma grubunu açmaktaki hedefimiz sadece takım üyelerini değil, gerek katkı çağrılarıyla gerekse de ortaya konacak olan yayınla tüm gönüllülerimizi yeniden cinsel sağlık ve üreme sağlığı ve bu alanlardaki haklarımız konusunda gerçekleştirdiğimiz ulusal çaptaki savunuculuğa dahil etmek ve pek çok hayata dokunarak aktivizmimizi geniş kapsamlı olarak sürdürebilmektir. Küçük çalışma grubu üyelerinin görevleri Nisan ve Mayıs ayları süresince devam edecektir. 

Deneme yazılarından çizimlere, röportajlardan çevirilere sayısız içerikle zenginleştirebileceğiniz dergimizin mimarlarından olmak isteyen herkesi aramızda görmek isteriz! KÇG'yi daha yakından tanımak için scora.turkmsic.org üzerinden geçtiğimiz yıl yayımlanan SCORA Dergi sayılarını okuyabilirsiniz. 

Küçük çalışma grubuna 25 Mart 2022 23.59'a kadar buradan başvurabilirsiniz. (Açık bağlantı: https://turkmsic.org/basvurular/scora-dergi-kucuk-calisma-grubu)

Önemli Not: Başvurunuzu gerçekleştirebilmek için turkmsic.org sitesine üye olmanız gerekmektedir. Nasıl üye olacağınızı öğrenmek için Bilişim ve Haberleşme Ulusal Takımı tarafından hazırlanmış Site Kullanım Kılavuzu'nu inceleyebilirsiniz.

Başvurularınızı büyük bir heyecanla bekliyor ve bu küçük çalışma grubunda birlikte çalışmak için sabırsızlanıyoruz! Her türlü soru ve katkınızda bize rahatlıkla ulaşabileceğinizi unutmayın!

Sevgilerimizle,

--

FacebookTwitterYouTubeInstagram
Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Çalışma Grubu
Berke|Beyza|Ganime|Melike|Pelin|Sude


Türk Tıp Öğrencileri Birliği | TurkMSIC 
Turkish Medical Students' International Committee
turkmsic.org
cis...@turkmsic.org

Feragatname: Bu e-postanın içeriği gizlidir ve yalnızca e-postada adı geçen alıcılara yöneliktir. Bu mesajın herhangi bir bölümünü, herhangi bir üçüncü şahısla, herhangi bir platformda Türk Tıp Öğrencileri Birliği'nin yazılı izni olmadan paylaşmak kesinlikle yasaktır. Bu mesajı yanlışlıkla aldıysanız lütfen göndereni uyarınız ve e-postayı gelen kutunuzdan kalıcı olarak siliniz.

Disclaimer: The content of this email is confidential and intended for the recipient(s) only. It is strictly forbidden to share any part of this message with any third party, in any platform, without the written consent of the Turkish Medical Students’ International Committee. If you received this message by mistake, please notify the sender, followed by its immediate deletion. 

Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Çalışma Grubu

unread,
Mar 25, 2022, 6:11:22 AM3/25/22
to yere...@turkmsic.org, ge...@turkmsic.org, sc...@turkmsic.org
Değerli Türk Tıp Öğrencileri Birliği Gönüllüleri,

SCORA Dergi Küçük Çalışma Grubu'na başvurmak için son 12 saat içine girdiğimizi hatırlatmak isteriz. Başvurularınızı bugün saat 23.59'a kadar turkmsic.org internet sitesinde yer alan başvuru formunu üzerinden gönderebilirsiniz. 

Her türlü soru ve katkınızda bize ulaşabilirsiniz!

Sevgilerimizle,

Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Çalışma Grubu

unread,
Mar 25, 2022, 4:02:18 PM3/25/22
to yere...@turkmsic.org, ge...@turkmsic.org, sc...@turkmsic.org
Değerli Türk Tıp Öğrencileri Birliği Gönüllüleri,

SCORA Dergi Küçük Çalışma Grubu'na başvurmak için son 1 saat içinde olduğumuzu atırlatmak isteriz. Başvurularınızı saat 23.59'a kadar turkmsic.org internet sitesinde yer alan başvuru formunu üzerinden gönderebilirsiniz. 

Her türlü soru ve katkınızda bize ulaşabilirsiniz!

Sevgilerimizle,
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages