5. Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Kongresi Katılımcı Başvuruları Açıldı!

1 view
Skip to first unread message

Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Çalışma Grubu

unread,
Apr 9, 2022, 2:49:24 AM4/9/22
to yere...@turkmsic.org, ge...@turkmsic.org, sc...@turkmsic.org
Değerli Türk Tıp Öğrencileri Birliği Gönüllüleri,

Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Çalışma Grubu olarak bu sene Onsekiz Mart Tıp Öğrencileri Birliği ev sahipliğinde 16-17 Nisan tarihlerinde Çanakkale'de düzenlenecek 5. Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Kongresi’nin katılımcı başvurularını açmış olmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz!

Her gönüllümüze ulaşarak cinsel sağlık ve üreme sağlığının odak noktalarını bilimsel temellerle sizlere aktarmak için sabırsızlanıyoruz! Bu sene kongremizin simgesi yeniden küllerinden doğan Anka Kuşu! Tıpkı bu güzel kongre ile yeniden canlanacak SCORA gibi...

Siz de bu kongrede bizimle cinsel sağlık ve üreme sağlığı savunuculuğunuzu bilimsel temellere dayandırmak ve hep birlikte öğrenmek isterseniz başvuru formunu 11 Nisan 2022 Pazartesi 23.59’a kadar doldurabilirsiniz. (Açık bağlantı: turkmsic.org/ulusal-etkinlikler/5-cinsel-saglik-ve-ureme-sagligi-kongresi)

Konaklamalı Katılımcı: 250
Konaklamasız Katılımcı: 100

Etkinliğimize ulaşım için İstanbul ve Ankara'dan araç kaldırılacaktır. Servislerle ilgili detayları en kısa zamanda ileteceğiz.

Önemli Not: Başvurunuzu gerçekleştirebilmek için turkmsic.org sitesine üye olmanız gerekmektedir. Nasıl üye olacağınızı öğrenmek için Bilişim ve Haberleşme Ulusal Takımı tarafından hazırlanmış Site Kullanım Kılavuzu'nu inceleyebilirsiniz.

Her türlü soru ve sorunda bize rahatlıkla ulaşabilirsiniz!

En içten sevgilerimizle,
Büyük bir özlem ve hasretle kavuşmayı bekleyen


--

FacebookTwitterYouTubeInstagram
Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Çalışma Grubu
Berke|Beyza|Ganime|Melike|Pelin|Sude


Türk Tıp Öğrencileri Birliği | TurkMSIC 
Turkish Medical Students' International Committee
turkmsic.org
cis...@turkmsic.org

Feragatname: Bu e-postanın içeriği gizlidir ve yalnızca e-postada adı geçen alıcılara yöneliktir. Bu mesajın herhangi bir bölümünü, herhangi bir üçüncü şahısla, herhangi bir platformda Türk Tıp Öğrencileri Birliği'nin yazılı izni olmadan paylaşmak kesinlikle yasaktır. Bu mesajı yanlışlıkla aldıysanız lütfen göndereni uyarınız ve e-postayı gelen kutunuzdan kalıcı olarak siliniz.

Disclaimer: The content of this email is confidential and intended for the recipient(s) only. It is strictly forbidden to share any part of this message with any third party, in any platform, without the written consent of the Turkish Medical Students’ International Committee. If you received this message by mistake, please notify the sender, followed by its immediate deletion. 

Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Çalışma Grubu

unread,
Apr 11, 2022, 8:24:36 AM4/11/22
to yere...@turkmsic.org, ge...@turkmsic.org, sc...@turkmsic.org
Değerli Türk Tıp Öğrencileri Birliği Gönüllüleri,

16-17 Nisan tarihlerinde Çanakkale'de düzenlenecek 5. Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Kongresi’ne başvuruda bulunmak için son gün içinde bulunduğumuzu hatırlatmak isteriz.


Ankara'dan kaldırılacak olan servis için görüşmelerimiz devam etmekte olup 30 kişi sağlandığı takdirde İstanbul-Çanakkale arası servisimizin gidiş dönüş ücreti toplam 300 şeklinde planlanmaktadır.

Başvurularınızı heyecanla bekliyoruz!

Sevgilerimizle,

Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Çalışma Grubu

unread,
Apr 11, 2022, 2:59:51 PM4/11/22
to yere...@turkmsic.org, ge...@turkmsic.org, sc...@turkmsic.org
Değerli Türk Tıp Öğrencileri Birliği Gönüllüleri,

16-17 Nisan tarihlerinde Çanakkale'de düzenlenecek 5. Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Kongresi’ne başvuruda bulunmak için son 2 saat kaldığını hatırlatmak isteriz. İnternet sitesi üyeliğiyle ilgili bir sorun yaşıyorsanız site kullanım kılavuzunu inceleyebilirsiniz.

Her türlü soru ve sorunda bize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz!

Sevgilerimizle,
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages