[ÖNEMLİ] 2022-2023 SCORA Handover Kiti Yayınlandı!

26 views
Skip to first unread message

Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Ulusal Takımı

unread,
Oct 3, 2022, 1:00:26 AM10/3/22
to yere...@turkmsic.org, ge...@turkmsic.org, sc...@turkmsic.org, Pelin Bademkıran
Türk Tıp Öğrencileri Birliği'nin Değerli Gönüllüleri, 

SCORA Ulusal Takımı'nın yokluğunda geçen kocaman bir dönemin ardından başta LORA'larımız ve LORA-A'larımız olmak üzere tüm Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Çalışma Kolu gönüllülerine SCORA ile ilgili temel bilgilerin en etkin şekilde aktarıldığı SCORA Handover Kiti yayınlandı! 

NORA'dan ve Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Ulusal Takımı'ndan mesajlarla başlayıp SCORA Koordinatörlüklerinden ulusal etkinliklere; yerel birliklerde takım kurmaktan potansiyel dış paydaşlara kadar birçok önemli konuya değinen 2022-2023 SCORA Handover Kiti'ne buradan erişebilirsiniz. (Açık Bağlantı: https://drive.google.com/drive/folders/1c0eyfES1t_S6j0OfIC74ybcQfxLjFsK_?usp=sharing

Tüm dönem boyunca birbirinden başarılı savunuculuk faaliyetlerine imza atacak tüm SCORA gönüllülerimize ilham olması dileğiyle... 
Rengarenk günlere bilimle, sanatla, aktivizmle!
--
Buraya tıklayarak anonim olan ve yalnızca Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı Ulusal Takımı tarafından görüntülenebilen güvenli alan formuna ulaşabilirsiniz. (Açık bağlantı: https://forms.gle/iYaDqFu4h8Sa3Yc96)


Cinsel Sağlık ve Üreme Sağlığı  Ulusal Takımı
Altay Ezgi Heval | 
Onur
 | Ömer Robin | Pelin


Türk Tıp Öğrencileri Birliği | TurkMSIC 
Turkish Medical Students International Committee
www.turkmsic.org
uremesagl...@turkmsic.org

FacebookTwitterYouTubeInstagram

Feragatname: Bu e-postanın içeriği gizlidir ve yalnızca e-postada adı geçen alıcılara yöneliktir. Bu mesajın herhangi bir bölümünü, herhangi bir üçüncü şahısla, herhangi bir platformda Türk Tıp Öğrencileri Birliği'nin yazılı izni olmadan paylaşmak kesinlikle yasaktır. Bu mesajı yanlışlıkla aldıysanız lütfen göndereni uyarınız ve e-postayı gelen kutunuzdan kalıcı olarak siliniz.

Disclaimer: The content of this email is confidential and intended for the recipient(s) only. It is strictly forbidden to share any part of this message with any third party, in any platform, without a written consent of the Turkish Medical Students’ International Committee. If you received this message by mistake, please notify the sender, followed by its immediate deletion.


Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages