8.Tıpta Kariyer Günleri Ev Sahipliği Başvurusu Açıldı!

4 views
Skip to first unread message

Ulusal Tıp Eğitimi Takımı

unread,
Mar 8, 2023, 11:12:56 AM3/8/23
to sc...@turkmsic.org, yere...@turkmsic.org, Zeynep ÜNAL
Değerli Yerel Birliklerimiz,

İçinde bulunduğumuz bu zor günlerde umuyoruz ki sizlerin ve sevdiklerinizin sağlığı ve huzuru yerindedir. 

Gerçekleşen depremler sonucunda etkilenen tüm gönüllülerimize her zaman yanlarında olduğumuzu, istedikleri her an bizlere ulaşabileceklerini belirtmek isteriz. 

Bu maili sizlere, bu yıl 8.sini düzenleyeceğimiz Tıpta Kariyer Günlerimizin ev sahipliği başvurularını tekrardan açtığımızı duyurmak için  iletmekteyiz.

Bu sene 8-9 Nisan 2023 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Tıpta Kariyer Günleri, her yıl yüzlerce tıp öğrencisini ülkemizin çok değerli hekimleriyle buluşturup hocalarımızın deneyimlerinden faydalanma imkanı sunmak ve hekim adaylarının birçok farklı kariyer olanağını dinleyip meslek hayatlarına yön vermelerine yardımcı olmak amacıyla düzenlenmektedir. 

Sizler de  Tıpta Kariyer Günlerimizin organizasyonunda görev almak ve işin mutfağında çalışmak istiyorsanız 12 Mart 2023  23:59'a kadar başvuru kriterleri dokümanımızda talep ettiğimiz bilgileri içeren dosyanızı hazırlayıp no...@turkmsic.org adresini cc'leyerek tipegiti...@turkmsic.org adresine mail atmanız gerekmektedir. 


Ev sahipliği başvuru kriterlerine buradan ulaşabilirsiniz.
(Açık bağlantı linki: https://drive.google.com/drive/folders/1eVWJKED4Exl3-K3BWUy_5hOQRnLSbMUs?usp=share_link)


Ev sahipliği taslak başvuru belgesine ise buradan ulaşabilirsiniz.
(Açık bağlantı linki: https://drive.google.com/drive/folders/1DpZqx5yqSY30-f8ZIkUXRgL mJZ-8wvE?usp=share_link)


Herhangi bir sorunuzda bizlere istediğiniz zaman tipegiti...@turkmsic.org ve no...@turkmsic.org üzerinden ulaşabilirsiniz.

Tıp Eğitiminin Işığı Yolumuzu Aydınlatsın! 

Sevgilerimizle,


--Ulusal Tıp Eğitimi Takımı
Asya | Dilara | Ece | Emre | Gökçen | Güray

tipegiti...@turkmsic.org


Türk Tıp Öğrencileri Birliği | TurkMSIC 

Turkish Medical Students International Committee
www.turkmsic.org

FacebookTwitterYouTubeInstagram

Feragatname: Bu e-postanın içeriği gizlidir ve yalnızca e-postada adı geçen alıcılara yöneliktir. Bu mesajın herhangi bir bölümünü, herhangi bir üçüncü şahısla, herhangi bir platformda Türk Tıp Öğrencileri Birliği'nin yazılı izni olmadan paylaşmak kesinlikle yasaktır. Bu mesajı yanlışlıkla aldıysanız lütfen göndereni uyarınız ve e-postayı gelen kutunuzdan kalıcı olarak siliniz.

Disclaimer: The content of this email is confidential and intended for the recipient(s) only. It is strictly forbidden to share any part of this message with any third party, in any platform, without a written consent of the Turkish Medical Students’ International Committee. If you received this message by mistake, please notify the sender, followed by its immediate deletion.

8. Tıpta Kariyer Günleri Ev Sahipliği Başvuru Duyurusu.pdf
8. Tıpta Kariyer Günleri Ev Sahipliği Başvuru Belgesi.pdf
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages