[FIRSAT] Bir Kapak Bir Umut Etkinliği Hk.

6 views
Skip to first unread message

Emir Can Çiçekler Ulusal Halk Sağlığı Direktörü

unread,
Aug 25, 2023, 10:33:18 AMAug 25
to sc...@turkmsic.org, yere...@turkmsic.org, projeveg...@turkmsic.org, Ouz Terzioğlu, Proje ve Girişimler Takımı, Halk Sağlığı Takımı
Değerli Türk Tıp Öğrencileri Birliği Gönüllüleri,

Umarım ki sizlerin ve sevdiklerinizin sağlığı, huzuru yerindedir. 

İşbu maili Proje ve Girişimler Destek Birimi ve Halk Sağlığı Çalışma Kolu Ulusal Takımları olarak Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği (TOFD) ile yapacağımız ortak etkinliğimizin duyurusunu yapmak için atmaktayım. 

Etkinliğimiz 1 Eylül 2023 Günü Bakırköy'de gerçekleşecek olup etkinliğimizde omurilik felçli bireylerle gerçekleştirilecek röportajlar, kapak ayrıştırma çalışması, atölye ziyaretleri ve engelli parkuru faaliyetleri yer almaktadır. Kapak ayrıştırma çalışmasında TOFD'ye gelen kapakların atıklardan uzaklaştırılarak ayrıştırılacaktır. Atölye ziyaretlerinde TOFD'nin omurilik felçliler için gerçekleştirdiği farklı atölyeleri ziyaret edeceğiz. Engelli parkurunda ise tekerlekli sandalye ile birlikte bir parkuru tamamlamaya çalışarak omurilik felçli insanların neler yaşadığını daha iyi anlayabilmemiz adına paha biçilmez tecrübeler kazanacağız.

Siz de etkinliğimizde rol alıp sahada bir gün geçirmek isterseniz yapmanız gereken tek şey bu form (Açık Bağlantı: https://forms.gle/1hckDAuFhJtxQgM78) ile başvurmak olacaktır. Başvurularınızı 29 Ağustos 2023 Saat 23:59'a kadar yapabilirsiniz. 

Önemli: Etkinliğimizde kontenjan sınırlaması olması dolayısıyla ilk başvuran 30 kişi etkinliğimize dahil edilecektir. 

Mor ve Turuncunun ortak bir potada buluştuğu daha nice etkinliklerimizin duyurusunda buluşmak dileğiyle. 
 
Turuncu sevgilerimle,
--

Emir Can ÇİÇEKLER

Ulusal Halk Sağlığı Direktörü
National Public Health Officer

Türk Tıp Öğrencileri Birliği | TurkMSIC
 
Turkish Medical Students' International Committee
www.turkmsic.org

n...@turkmsic.org
emir.ci...@gmail.com
+905364419871
FacebookTwitterYouTubeInstagram

Feragatname: Bu e-postanın içeriği gizlidir ve yalnızca e-postada adı geçen alıcılara yöneliktir. Bu mesajın herhangi bir bölümünü, herhangi bir üçüncü şahısla, herhangi bir platformda Türk Tıp Öğrencileri Birliği'nin yazılı izni olmadan paylaşmak kesinlikle yasaktır. Bu mesajı yanlışlıkla aldıysanız lütfen göndereni uyarınız ve e-postayı gelen kutunuzdan kalıcı olarak siliniz.

Disclaimer: The content of this email is confidential and intended for the recipient(s) only. It is strictly forbidden to share any part of this message with any third party, in any platform, without a written consent of the Turkish Medical Students’ International Committee. If you received this message by mistake, please notify the sender, followed by its immediate deletion.

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages