[DAVET] Çocuk İhmali ve İstismarına Bakış Webinarı

5 views
Skip to first unread message

Ayırıcı Tanı : Çocuk İhmali ve İstismarı Projesi

unread,
Nov 12, 2022, 2:04:03 AM11/12/22
to yere...@turkmsic.org, ge...@turkmsic.org, projeveg...@turkmsic.org, Proje ve Girişiler Takımı, Ahmet Hakan Beytut
Sevgili Türk Tıp Öğrencileri Birliği Gönüllüleri,

Ayırıcı Tanı :Çocuk İhmal Ve İstismarı Desteklenmiş Projesi olarak 19 Kasım Dünya Çocuk İstismarını Önleme Günü kapsamında gerçekleştireceğimiz bu senenin ilk etkinliği olan Çocuk İhmali ve İstismarına Bakış Webinarını sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyuyorum.

Webinarımızın oturum planı aşağıdaki gibidir:
 
1. Çocuk İhmali ve İstismarına Hekim Olarak Genel Bakış Oturumu: Prof. Dr. Betül Ulukol- Ankara Üniversitesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı, Sosyal Pediatri Bilim Dalı

2. Çocuk İhmali ve İstismarında Çocuğa ve Aileye Yaklaşım Oturumu: Doç. Dr. Meryem Özlem Kütük- Başkent Üniversitesi Çocuk Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Anabilim Dalı

3. Çocuk İhmali ve İstismarının Bildirim Süreci Oturumu: Av. Şahin Antakyalıoğlu - Çocuk Alanında Çalışan Avukatlar Ağı (ÇAÇAV) Genel Koordinatörü

Oturumumuz Zoom üzerinden 19 Kasım 2022 19.00-22.00 saatleri arasında gerçekleşecek olup 3 oturuma da katılan katılımcılarımıza sertifika verilecektir. 

Başvurularınızı 18 Kasım 2022 23.59' a kadar buradan gerçekleştirebilirsiniz. ( Başvuru formu açık bağlantı: https://psd.turkmsic.org/basvurular/cocuk-ihmali-ve-istismarina-bakis-webinari )

Mor kalpler ve kocaman sevgilerimle,

Bir çocuk gülerse, dünya güler.
Ayırıcı Tanı Çocuk İhmali ve İstismarı Projesi_mor-2.png

Simge AYDINYER
Ayırıcı Tanı: Çocuk İhmali ve İstismarı 
Proje Koordinatörü

Türk Tıp Öğrencileri Birliği | TurkMSIC 
Turkish Medical Students International Committee
www.turkmsic.org
cocukihmali...@turkmsic.org
+90 (541) 260 80 34

FacebookTwitterYouTubeInstagram

Feragatname: Bu e-postanın içeriği gizlidir ve yalnızca e-postada adı geçen alıcılara yöneliktir. Bu mesajın herhangi bir bölümünü, herhangi bir üçüncü şahısla, herhangi bir platformda Türk Tıp Öğrencileri Birliği'nin yazılı izni olmadan paylaşmak kesinlikle yasaktır. Bu mesajı yanlışlıkla aldıysanız lütfen göndereni uyarınız ve e-postayı gelen kutunuzdan kalıcı olarak siliniz.

Disclaimer: The content of this email is confidential and intended for the recipient(s) only. It is strictly forbidden to share any part of this message with any third party, in any platform, without a written consent of the Turkish Medical Students’ International Committee. If you received this message by mistake, please notify the sender, followed by its immediate deletion.


Çocuk İhmali ve İstismarına Bakış Webinarı.png
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages