Proje ve Girişimler Destek Birimi Özel Günler Takvimi Yayınlandı!

19 views
Skip to first unread message

Proje ve Girişimler Takımı

unread,
Nov 16, 2022, 1:22:11 PM11/16/22
to projeveg...@turkmsic.org, yere...@turkmsic.org


Sevgili Türk Tıp Öğrencileri Birliği Gönüllüleri,

Hepinize sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Bildiğiniz üzere Proje ve Girişimler Destek Birimi olarak çok çeşitli alanlarda etkinlikler gerçekleştirebilmekteyiz. Faaliyetlerimizi gerçekleştirirken ve gelecekteki etkinliklerimizi planlarken yol gösterici olabilmesi adına koordinatörlerimiz ile birlikte hazırladığımız Özel Günler Takvimimizi sizlerle paylaşmaktan heyecan duyuyoruz. 

Proje ve Girişimler Ulusal takımı olarak başta yerel direktörlerimiz olmak üzere tüm gönüllülerimizin bu takvim çerçevesinde etkinlikler gerçekleştirmeye davet ediyoruz. Özel Günler Takvimimize buradan ulaşabilirsiniz. 

Özel günler takvimimiz 5 desteklenmiş projemiz ile ilişkilendirilebilecek günler içermektedir ve her proje için ayrı bir renk atanmıştır. Belirtilen tarihlerde yapabileceğiniz etkinlikler ve kullanabileceğiniz kaynakların hepsine ve daha fazlasına buradan Poseidon Yardım Kiti aracılığıyla ulaşabilirsiniz. 

Çocuk ihmal ve istismarının sona erdiği, sağlıkta eşitsizliğin son bulduğu, işitme engelli bireylerin kendilerini en etkili şekilde ifade ederek sağlık hizmetlerinden yararlanabileceği, tüm fobi, ayrımcılık ve zorbalıkların yıkıldığı ve sağlık bilincimizin katlanarak arttığı bir dünyanın umudu ile, 

PoSeiDon'lardan kucak dolusu sevgiler,Ulusal Proje ve Girişimler Takımı
Ateş, Melis, Nergiz, Ouz, Yasemen, Ahmet

Projects Support Division National Team

Türk Tıp Öğrencileri Birliği | TurkMSIC 
Turkish Medical Students International Committee
www.turkmsic.org

projevegiri...@turkmsic.org
FacebookTwitterYouTubeInstagram

Feragatname: Bu e-postanın içeriği gizlidir ve yalnızca e-postada adı geçen alıcılara yöneliktir. Bu mesajın herhangi bir bölümünü, herhangi bir üçüncü şahısla, herhangi bir platformda Türk Tıp Öğrencileri Birliği'nin yazılı izni olmadan paylaşmak kesinlikle yasaktır. Bu mesajı yanlışlıkla aldıysanız lütfen göndereni uyarınız ve e-postayı gelen kutunuzdan kalıcı olarak siliniz.

Disclaimer: The content of this email is confidential and intended for the recipient(s) only. It is strictly forbidden to share any part of this message with any third party, in any platform, without a written consent of the Turkish Medical Students’ International Committee. If you received this message by mistake, please notify the sender, followed by its immediate deletion.


Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages