Aralık Ayı Çevrimiçi Aylık Toplantısı Raportör Başvurusu Açıldı!

6 views
Skip to first unread message

Proje ve Girişimler Takımı

unread,
Dec 2, 2022, 12:29:21 PM12/2/22
to ge...@turkmsic.org, projeveg...@turkmsic.org, yere...@turkmsic.org
Değerli Gönüllülerimiz, 

Hepinize sağlıklı ve mutlu günler dileriz. Sizlerin de bildiği üzere Proje ve Girişimler Destek Birimi Ulusal Takımı olarak her ayın 7'sinde saat 21.00'da aylık çevrimiçi toplantılarımızı gerçekleştirmekte ve PoSeiDon'larımızla bir araya gelmekteyiz. 

Toplantı öncesinde Ulusal Takım ile bir araya gelmek, toplantı esnasında rapor tutulmasında rol alarak bizlerle birlikte çalışmak ve destek birimimizi daha yakından tanıma fırsatı yakalamak isterseniz buradan raportörlük başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 

Açık link: https://psd.turkmsic.org/basvurular/psd-aralik-ayi-toplantisi-raportor-basvurusu

Raportör olabilmek için son başvuru tarihi 6 Aralık 2022, 12:00'dır. 

Aralık Ayı Çevrimiçi Toplantısını 7 Aralık Çarşamba günü saat 21.00’da Zoom platformu üzerinden gerçekleştireceğiz. Toplantı gündem maddelerimiz ilerleyen günlerde sizlerle paylaşılacaktır.

Geçen aylarda ulusal takım üyelerimiz raportörlük görevini üstlenmiştir. Bu ay Proje ve Girişimler Destek Birimi Ulusal Takımı olarak sizlerle bir araya gelmeyi ve raportörlük başvurularınızı incelemeyi dört gözle bekliyoruz! Her türlü soru ve katkınız için bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.

PoSeiDon'lardan kucak dolusu sevgiler,Ulusal Proje ve Girişimler Takımı
Ateş, Melis, Nergiz, Ouz, Yasemen, Ahmet

Projects Support Division National Team

Türk Tıp Öğrencileri Birliği | TurkMSIC 
Turkish Medical Students International Committee
www.turkmsic.org

projevegiri...@turkmsic.org
FacebookTwitterYouTubeInstagram

Feragatname: Bu e-postanın içeriği gizlidir ve yalnızca e-postada adı geçen alıcılara yöneliktir. Bu mesajın herhangi bir bölümünü, herhangi bir üçüncü şahısla, herhangi bir platformda Türk Tıp Öğrencileri Birliği'nin yazılı izni olmadan paylaşmak kesinlikle yasaktır. Bu mesajı yanlışlıkla aldıysanız lütfen göndereni uyarınız ve e-postayı gelen kutunuzdan kalıcı olarak siliniz.

Disclaimer: The content of this email is confidential and intended for the recipient(s) only. It is strictly forbidden to share any part of this message with any third party, in any platform, without a written consent of the Turkish Medical Students’ International Committee. If you received this message by mistake, please notify the sender, followed by its immediate deletion.

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages