[TurkMSIC-PSD] Eylül Ayı Çevrim İçi Aylık Toplantısı Raportör Başvurusu Açıldı!

5 views
Skip to first unread message

Proje ve Girişimler Takımı

unread,
Sep 7, 2023, 5:27:42 AMSep 7
to yere...@turkmsic.org, projeveg...@turkmsic.org, ge...@turkmsic.org, Ahmet Hakan Beytut
Değerli Gönüllülerimiz, 

Umarım sizin ve sevdiklerinizin sağlığı ve huzuru yerindedir. Sizlerin de bildiği üzere Proje ve Girişimler Destek Birimi Ulusal Takımı olarak her ayın 7'sinde saat 21.00'de aylık çevrim içi toplantılarımızı gerçekleştirmekte ve PoSeiDon'larımızla bir araya gelmekteyiz. 

Toplantı öncesinde Ulusal Takım ile bir araya gelmek, toplantı esnasında rapor tutulmasında rol alarak bizlerle birlikte çalışmak ve destek birimimizi daha yakından tanıma fırsatı yakalamak isterseniz buradan raportörlük başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 

Açık link: https://forms.gle/CE3Go7xD9d89WhYy9

Raportör olabilmek için son başvuru tarihi 6 Eylül 2023, 21:00'dir. 

Eylül Ayı Çevrim içi Toplantısını 7 Eylül Perşembe günü saat 21.00’de Zoom platformu üzerinden gerçekleştireceğiz. Toplantı gündem maddelerimiz ilerleyen günlerde sizlerle paylaşılacaktır.

Geçtiğimiz ay yapılan ilk çevrim içi toplantımızda ulusal takım üyelerimiz raportörlük görevini üstlenmiştir. Bu ay Proje ve Girişimler Destek Birimi Ulusal Takımı olarak sizlerle bir araya gelmeyi ve raportörlük başvurularınızı incelemeyi dört gözle bekliyoruz! Her türlü soru ve katkınız için bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.

PoSeiDon'lardan kucak dolusu sevgilerle,Ulusal Proje ve Girişimler Takımı
Cihan, Kağan, Nehir, Tuğberk, Yaren, Ouz

Projects Support Division National Team

Türk Tıp Öğrencileri Birliği | TurkMSIC 
Turkish Medical Students International Committee
www.turkmsic.org

projevegiri...@turkmsic.org


FacebookTwitterYouTubeInstagram

Feragatname: Bu e-postanın içeriği gizlidir ve yalnızca e-postada adı geçen alıcılara yöneliktir. Bu mesajın herhangi bir bölümünü, herhangi bir üçüncü şahısla, herhangi bir platformda Türk Tıp Öğrencileri Birliği'nin yazılı izni olmadan paylaşmak kesinlikle yasaktır. Bu mesajı yanlışlıkla aldıysanız lütfen göndereni uyarınız ve e-postayı gelen kutunuzdan kalıcı olarak siliniz.

Disclaimer: The content of this email is confidential and intended for the recipient(s) only. It is strictly forbidden to share any part of this message with any third party, in any platform, without a written consent of the Turkish Medical Students’ International Committee. If you received this message by mistake, please notify the sender, followed by its immediate deletion.

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages