Proje ve Girişimler Destek Birimi Ocak Ayı Çevrimiçi Toplantısı

3 views
Skip to first unread message

Proje ve Girişimler Takımı

unread,
Jan 7, 2023, 7:17:36 AMJan 7
to yere...@turkmsic.org, projeveg...@turkmsic.org

Değerli Türk Tıp Öğrencileri Birliği Gönüllüleri,

 

Herkese sağlıklı, mutlu ve güzel yıllar dileriz. Sizlerin de bildiği üzere her ayın 7'sinde aylık toplantımızı gerçekleştirmekteyiz. Ocak ayında da her ay olduğu gibi aylık toplantımızı gerçekleştirecek ve sizlerle bir araya geleceğiz. 

 

Ocak Ayı Çevrimiçi Toplantısını 7 Ocak Cumartesi günü saat 21.00'da Zoom platformu üzerinden gerçekleştireceğiz. 

 

Toplantı Gündem Maddeleri:

  • Açılış
  • 6. Proje Kampı
  • L-PSDD Gelişim Sistemi
  • Ocak Ayı Özel Günleri
  • Soru Cevap
  • Serbest Kürsü
  • Kapanış            


Toplantıya katılım linki

 Konu: 7/9 Proje ve Girişimler Destek Birimi Aylık Toplantısı
Parola: 144981    


Bu toplantıya katılımınızın yerel birliğinizin Proje ve Girişimler Destek Birimi aktifliğini etkileyeceğini hatırlatmak isterim. Çevrimiçi toplantılar ile ilgili tüzük maddesi aşağıdaki gibidir.


 

9.4.1 Ulusal Proje ve Girişimler Takımı, gerekli gördüğü durumlarda bölgesel veya ulusal şekilde çevrimiçi toplantılar düzenler. Bu çevrimiçi toplantılarda arka arkaya 2 defa temsiliyetin bulunmadığı yerel birliklerin aktifliği düşer.



Her ay olduğu ve olacağı gibi bu ay da Proje ve Girişimler Destek Birimi Ulusal Takımı olarak sizlerle bir araya gelmeyi dört gözle bekliyoruz! Her türlü soru ve katkınız için bizlere her zaman ulaşabilirsiniz. 

 

PoSeiDon'lardan kucak dolusu sevgiler,




Ulusal Proje ve Girişimler Takımı
Ateş, Melis, Nergiz, Ouz, Yasemen, Ahmet

Projects Support Division National Team

Türk Tıp Öğrencileri Birliği | TurkMSIC 
Turkish Medical Students International Committee
www.turkmsic.org

projevegiri...@turkmsic.org
FacebookTwitterYouTubeInstagram

Feragatname: Bu e-postanın içeriği gizlidir ve yalnızca e-postada adı geçen alıcılara yöneliktir. Bu mesajın herhangi bir bölümünü, herhangi bir üçüncü şahısla, herhangi bir platformda Türk Tıp Öğrencileri Birliği'nin yazılı izni olmadan paylaşmak kesinlikle yasaktır. Bu mesajı yanlışlıkla aldıysanız lütfen göndereni uyarınız ve e-postayı gelen kutunuzdan kalıcı olarak siliniz.

Disclaimer: The content of this email is confidential and intended for the recipient(s) only. It is strictly forbidden to share any part of this message with any third party, in any platform, without a written consent of the Turkish Medical Students’ International Committee. If you received this message by mistake, please notify the sender, followed by its immediate deletion.

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages