[UZATMA] [DL: 11.01.2023, 12.00] 6.Proje Kampı Başvuruları Uzatıldı!

5 views
Skip to first unread message

Proje ve Girişimler Takımı

unread,
Jan 10, 2023, 8:11:05 AMJan 10
to ge...@turkmsic.org, yere...@turkmsic.org, projeveg...@turkmsic.org
Değerli Türk Tıp Öğrencileri Birliği Gönüllüleri,

Bu maille birlikte  Atılım Tıp Öğrencileri Birliği Ev Sahipliğinde 14-15 Ocak 2023 tarihlerinde Ankara'da gerçekleşecek olan, büyük bir heyecanla sizlerle bir araya gelmek için gün saydığımız 6Proje Kampı katılımcı başvurularını uzattığımızı duyurmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz! 

Sizler için aylardır hazırlıklarını sürdürdüğümüz 6Proje Kampı'nda birçok farklı kıymetli dış paydaşımız bizlerle olacak, desteklenmiş projelerimizin konuları kapsamında kendimizi geliştireceğimiz ve savunuculuğumuzu bir adım ileri taşıyacağımız oturumların yanında sizlerin seçiyor olacağınız farklı konularla ilişkili sorunlara yönelik adım adım projeler üreteceğimiz, bir fikrin projeleşme sürecine birebir dahil olacağımız hem eğlenip hem de proje kavramının  derinliklerine dalacağımız 6Proje Kampı'nın parçası olmak istiyorsanız başvurularınızı bekliyor olacağız!

Oturumlar Atılım Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde, Konaklama ise Animos Butik Otel'de gerçekleşecektir. 

Katılımcı Ücretleri:
Konaklamalı katılımcı ücreti: 385 TL
Konaklamasız katılımcı ücreti: 150 TL

Konaklamalı katılım ücretimize 14 Ocak Cumartesi günü öğle yemeği, akşam yemeği, 15 Ocak Pazar günü kahvaltı, öğle yemeği ve kahve molaları dahildir. 
Konaklamasız katılımcı ücretimize ise 14 Ocak Cumartesi günü öğlen yemeği, 15 Ocak Pazar günü öğle yemeği ve kahve molaları dahildir. 

Başvuru formuna buradan, oturum planlamasına ise buradan ulaşabilirsiniz.


Son başvuru tarihi 11 Ocak 2023 saat 12.00'dir.

Önemli Uyarı:  Başvuru yapmak için turkmsic.org sitesine üye olmanız gerekmektedir. Nasıl üye olacağınızı site kullanım kılavuzundan inceleyebilirsiniz. Site kullanım kılavuzuna buradan ulaşabilirsiniz. 

Herhangi bir soru veya katkınız için bizlere her zaman ulaşabilirsiniz.

Ankara'da görüşmek üzere!

PoSeiDon'lardan kucak dolusu sevgiler,


Ulusal Proje ve Girişimler Takımı
Ateş, Melis, Nergiz, Ouz, Yasemen, Ahmet

Projects Support Division National Team

Türk Tıp Öğrencileri Birliği | TurkMSIC 
Turkish Medical Students International Committee
www.turkmsic.org

projevegiri...@turkmsic.org
FacebookTwitterYouTubeInstagram

Feragatname: Bu e-postanın içeriği gizlidir ve yalnızca e-postada adı geçen alıcılara yöneliktir. Bu mesajın herhangi bir bölümünü, herhangi bir üçüncü şahısla, herhangi bir platformda Türk Tıp Öğrencileri Birliği'nin yazılı izni olmadan paylaşmak kesinlikle yasaktır. Bu mesajı yanlışlıkla aldıysanız lütfen göndereni uyarınız ve e-postayı gelen kutunuzdan kalıcı olarak siliniz.

Disclaimer: The content of this email is confidential and intended for the recipient(s) only. It is strictly forbidden to share any part of this message with any third party, in any platform, without a written consent of the Turkish Medical Students’ International Committee. If you received this message by mistake, please notify the sender, followed by its immediate deletion.

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages