[MÜJDE] SCOMed Dergisi 2. Sayı Yayında!

7 views
Skip to first unread message

SCOMed Dergisi

unread,
May 22, 2024, 2:34:13 AMMay 22
to ge...@turkmsic.org, sc...@turkmsic.org, yere...@turkmsic.org, no...@turkmsic.org, tipegiti...@turkmsic.org
Değerli Türk Tıp Öğrencileri Birliği Gönüllüleri,

Sevdiklerinizle beraber sağlıklı ve iyi olduğunuzu umuyor, Tıp Eğitimi Çalışma Kolu’nun dergisi SCOMed 2. sayısının yayınlandığını duyurmaktan çok büyük mutluluk duyuyoruz!  

2. SCOMed Dergi Yayın Ekibi olarak büyük bir azim ve özenle oluşturulan ilk sayımızın üstüne eklemeyi, SCOME ailesinin parçası olan bütün öğrencilere yepyeni vizyonlar katmayı ve okurlarımızın bir hekim adayından daha fazlası olmalarını hedefledik.

2. sayımızda tıp ve bilim dünyasına öncülük yapan isimlerle yaptığımız röportajları, tıp ve araştırma dünyasındaki gelişmelerini, güncel sanat ve biyoetik konularını, tıp öğrencilerini tıp öğrencisinden daha fazla yapabilecek bursiyer ve staj imkanlarını, SCOME’nin yıl içerisindeki çalışmalarını, Ulusal Tıp Eğitimi Takımı’nı daha yakından tanıma fırsatını ve birçoğunu yeni sayımızda bulabilirsiniz!

Bu sene SCOMed Dergisinin bugünkü haline ulaşmasında büyük emeği olan Ulusal Tıp Eğitimi Takımı’na, takımımızın olmazsa olmazı süpervizörümüz Duygu ve NOME’miz Asya’ya sonsuz destekleri için çok teşekkür ederiz. Bunun yanı sıra, dergi kapağı ve PR süreçlerimizde yardımını esirgemeyen PR koordinatörü Özge başta olmak üzere, PR ve Görünürlük KÇG’ye teşekkürlerimizi sunarız.

Kendilerinden bahsetmeyi çok istediğimiz, çalışma yoğunlukları arasında bize en kısa sürede dönen ve katkılarını ulaştıran SCOME 2023-2024 Ailesi’ne teşekkür ve sevgilerimizi iletiyoruz. İlgili sayfaları incelemenizi mutlaka tavsiye ederiz! 

Şimdi, size bu eserlerimizin yazarlarını tanıtmak istiyorum. İlk toplantımızdan beri yüksek özveri ve büyük bir motivasyonla çalışan 2023-2024 SCOMed Yayın Ekibi Ezgi, Melisa, Sıla, Tuncay ve Umut. Her yayın ekibi üyesinin dergimizin her sayfasına getirdiği farklı yetenekleri ve oluşturduğumuz sinerjik takım dinamiğimizin, eserimizin her sayfasında hissetmenizi umuyorum. Artık ailem olmuş bu insanlara gösterdikleri sonsuz emek için çok minnettarım. Kaleminize sağlık.

Son olarak siz değerli okuyucularımıza da bu dergiyi incelemeye ayırdığınız değerli vakit için sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Linke tıklayarak SCOMed’imizin ikinci sayısına ulaşabilirsiniz.

SCOMed 2. Sayı: https://drive.google.com/file/d/14CQ5osZP4WwbbhX_NQDXJbJ0y7G_zaFV/view?usp=drivesdk

Tüm geri bildirimleriniz için bize ulaşmaktan çekinmeyin. 

Geri bildirim formu için: 
Keyifli okumalar dileriz! 

image.png

--

  


SCOMed Yayın Ekibi


Ezgi | Kerem | Melisa | Sıla | Tuncay | Umut


scomed...@turkmsic.org


Türk Tıp Öğrencileri Birliği | TurkMSIC 

Turkish Medical Students International Committee


www.turkmsic.org


Feragatname: Bu e-postanın içeriği gizlidir ve yalnızca e-postada adı geçen alıcılara yöneliktir. Bu mesajın herhangi bir bölümünü, herhangi bir üçüncü şahısla, herhangi bir platformda Türk Tıp Öğrencileri Birliği'nin yazılı izni olmadan paylaşmak kesinlikle yasaktır. Bu mesajı yanlışlıkla aldıysanız lütfen göndereni uyarınız ve e-postayı gelen kutunuzdan kalıcı olarak siliniz.

Disclaimer: The content of this email is confidential and intended for the recipient(s) only. It is strictly forbidden to share any part of this message with any third party, in any platform, without a written consent of the Turkish Medical Students’ International Committee. If you received this message by mistake, please notify the sender, followed by its immediate deletion.

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages