[MÜJDE][DL:30.04.2024] Sanalt Galeri 'KEDYCİKLER' Sergisi Katkı Süreci Başladı!

9 views
Skip to first unread message

Ulusal Yayın Destek Takımı

unread,
Apr 24, 2024, 5:03:31 AMApr 24
to yere...@turkmsic.org, ge...@turkmsic.org, Kerem Aksak
0 a KEDYCİKLER (2000 x 600 piksel).png
Değerli Türk Tıp Öğrencileri Birliği Gönüllüleri ve Sevgili Sanatseverler,

Umuyoruz ki sizlerin ve sevdiklerinizin sağlığı, mutluluğu ve keyfi yerindedir.

İşbu e-posta aracılığıyla Sanalt Galeri Küçük Çalışma Grubu’muzun oluşturacağı ikinci serginin 1. Dönem Katkı Çağrısının açıldığını sizlere duyurmaktan büyük bir sevinç duyuyoruz!

Sergimizin bu ayki teması: ‘KEDYCİKLER’
Eğer sizler de galerimize katkıda bulunmak isterseniz eserinizi buradan bizlere iletebilirsiniz. (Açık Bağlantı: https://forms.gle/fd2BHpyYGTBWLvhf6 )

Katkı için son tarih: 30 Nisan Salı 23.59

Sergimize katkı yapan tüm gönüllülerimize sertifika verilecektir. Ayrıca gelen katkılarımız sergi ziyaretçilerimiz tarafından oylanacak ve birincimiz oylama tamamlanınca duyurulacaktır.
  • Peki ne tür eserler ile katkı yapabilirim?
İçindeki sanatçıyı ortaya çıkaran her türlü eserle bizlere katkı yapabilirsin! Örneğin karakalem, yağlı boya, dijital çizim gibi formatlarda kendi çizdiğin bir resmi paylaşabilirsin. Hali hazırda bulunan resme kendi dokunuşlarını da katabilirsin, unutma bu senin çalışman ve dilediğini eklemekte özgürsün. Kolaj çalışmalarını da bizlerle paylaşabilirsin, temamıza uygun simgesel ögelerle kendi çektiğin fotoğraflara da sergimizde yer var. Eğer teknolojiyle daha yakından ilgileniyorsan fotomanipülasyonla tasarladığın, yapay zeka ile oluşturduğun görsellerle, 3D model ve çalışmalarla da katkı sağlayabilirsin. Bunlar haricinde biz buraya yazmasak da hayal gücün ve emeklerinle yarattığın her katkıyı bekliyoruz! Paylaşacağınız her eser, gösterdiğiniz her emek bizler için çok kıymetli.
  • Tema ne ifade ediyor?
Sergimizin teması "KEDYCİKLER".

Temamızı patili dostlarımızdan içimizi ısıtan kesitler görmek adına seçtik. Bundan dolayı kedilere dair her türlü eserinizi bizimle paylaşabilirsiniz. Bunlar fotoğraf, kara kalem, çizim, yapay zeka ile oluşturulmuş görsel gibi bir çok eser olabilir. Kedilerin komik, asil, kostümlü ve fotoşoplu hallerini bizlere iletebilirsiniz. Kedi Eros’un anısına oluşturacağımız bu şirin sergide sizlerin katkılarını ve tatlı kedicikleri görmeyi çok isteriz.
  • Bu sergi nerede yayınlanacak?
Sanal Sanat Galerimiz ilk sergimizde olduğu gibi tüm gönüllülerimizin kolaylıkla üye olabileceği ve eserleri gezebileceği spatial.io üzerinden sizlerle buluşturulacaktır. İkinci sergimizin tarihini ilerleyen günlerde sizlerle paylaşıyor olacağız.

Ayrıca sizlere ilham olması için ilk sergimizi gezmeyi ve en beğendiğiniz eseri sergideki QR üzerinden oylamayı unutmayın! İlk sergimize buradan ulaşabilirsiniz. (Açık Bağlantı: https://www.spatial.io/s/Mitoloji-ve-Hikayeler-Galeri-65d515d8d5ff6a640e9e69f4?share=1285138380490823323

Aklınıza takılan her türlü soru, sorun ve katkıda yayindes...@turkmsic.org aracılığıyla bize ulaşabilirsiniz.

Sanalt Galeriden sanat dolu sevgilerimizle,Sanalt Galeri Küçük Çalışma Grubu

Ahmed Yasin
|
 Dilber | Melisa | Serhat | Şeyma | Ülfet Umay | ZeynepCemre EylülSefa

Yayın Destek Birimi Ulusal Takımı
Publications Support Division National Team

Türk Tıp Öğrencileri Birliği | TurkMSIC 
Turkish Medical Students International Committee
www.turkmsic.org
yayindes...@turkmsic.org
FacebookTwitterYouTubeInstagram

Feragatname: Bu e-postanın içeriği gizlidir ve yalnızca e-postada adı geçen alıcılara yöneliktir. Bu mesajın herhangi bir bölümünü, herhangi bir üçüncü şahısla, herhangi bir platformda Türk Tıp Öğrencileri Birliği'nin yazılı izni olmadan paylaşmak kesinlikle yasaktır. Bu mesajı yanlışlıkla aldıysanız lütfen göndereni uyarınız ve e-postayı gelen kutunuzdan kalıcı olarak siliniz.

Disclaimer: The content of this email is confidential and intended for the recipient(s) only. It is strictly forbidden to share any part of this message with any third party, in any platform, without a written consent of the Turkish Medical Students’ International Committee. If you received this message by mistake, please notify the sender, followed by its immediate deletion.

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages