SCOME Deneme Kitapçıkları Yayınlandı!

12 views
Skip to first unread message

Ulusal Tıp Eğitimi Takımı

unread,
May 5, 2024, 2:40:20 PMMay 5
to ge...@turkmsic.org, sc...@turkmsic.org, yere...@turkmsic.org, Asya SOYLU I Ulusal Tıp Eğitimi Direktörü
Değerli Tıp Eğitimi Gönüllüleri, Yerel Birliklerimiz,

Umuyoruz ki baharın gelişiyle birlikte tazelendiğiniz ve motivasyonunuzun yükseldiği günler geçiriyorsunuzdur.

İşbu e-postayı Ulusal Tıp Eğitimi Takımı olarak Preklinik Dönemler adına tüm senenin Ulusal Çekirdek Eğitim Programı kazanımlarına uygun, birbirinden farklı Tıp Fakültelerinin soru havuzlarını derleyerek oluşturduğumuz SCOME DENEME KİTAPÇIKlarını sizlerle paylaşmak amacıyla yazmaktayız.

Yoğun bir akademik döneme girdiğimiz bu aylarda, sizlere destek olmasını umduğumuz, farklı bakış açıları kazanmanızı ve en önemlisi Dönem Sonu Final Sınavlarınızda sizleri başarıya götürmesini hedeflediğimiz deneme sınavları büyük bir titizlikle, her ihtiyaca cevap verecek nitelikte hazırlanmıştır.

Sene boyu yoğun bir şekilde "Bir Tıp Öğrencisinden Daha Fazlası" olmak için gösterdiğimiz sayısız faaliyetle birlikte “Tıp Öğrencisi Olmak” adına gerçekleştirmiş olduğumuz bu çalışmanın tüm gönüllülerimiz için faydalı olmasını diliyoruz.

SCOME Deneme Kitapçıklarımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
[Açık Bağlantı:

Aklınıza takılan, sormak istediğiniz her şey ve geri bildirimleriniz için bizlere her daim tipegiti...@turkmsic.org ve no...@turkmsic.org adreslerinden ulaşabilirsiniz.

Tıp Eğitimini Bir Adım Daha İleri Götürdüğümüz Günlere!

Sevgilerimizle,
-- Ulusal Tıp Eğitimi Takımı
Ahmet | Asya 
| Berke | Dide | Duygu | Reyhan | Salih

tipegiti...@turkmsic.orgTürk Tıp Öğrencileri Birliği | TurkMSIC 

Turkish Medical Students International Committee
www.turkmsic.org

FacebookTwitterYouTubeInstagram

Feragatname: Bu e-postanın içeriği gizlidir ve yalnızca e-postada adı geçen alıcılara yöneliktir. Bu mesajın herhangi bir bölümünü, herhangi bir üçüncü şahısla, herhangi bir platformda Türk Tıp Öğrencileri Birliği'nin yazılı izni olmadan paylaşmak kesinlikle yasaktır. Bu mesajı yanlışlıkla aldıysanız lütfen göndereni uyarınız ve e-postayı gelen kutunuzdan kalıcı olarak siliniz.

Disclaimer: The content of this email is confidential and intended for the recipient(s) only. It is strictly forbidden to share any part of this message with any third party, in any platform, without a written consent of the Turkish Medical Students’ International Committee. If you received this message by mistake, please notify the sender, followed by its immediate deletion.

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages