[AM24] [DL:20.05.24, 23.59] IFMSA 73. Ağustos Genel Kurulu Delegasyonu Geç Kayıt Başvuruları Açıldı!

11 views
Skip to first unread message

Büşra Çakır | Dış İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı

unread,
May 17, 2024, 6:16:57 PMMay 17
to ge...@turkmsic.org, yere...@turkmsic.org, TurkMSIC Yönetim Kurulu
Değerli Türk Tıp Öğrencileri Birliği Gönüllüleri,

Her birinize mutlu ve keyifli günler dilerim. 
İşbu e-postayı IFMSA 73. Ağustos Genel Kurulu hakkında yazmaktayım. 

IFMSA (International Federation of Medical Students Associations) 73. Ağustos Genel Kurulu 1-7 Ağustos 2024 tarihlerinde Tampere, Finlandiya'da gerçekleşecektir. Bu e-posta ile IFMSA 73. Ağustos Genel Kurulu'na katılım sağlayacak ve Türk Tıp Öğrencileri Birliği'ni temsil edecek delegasyonun geç kayıt başvurularının açıldığını duyurmaktayım!

İlgili delegasyonda yer almak isteyen gönüllülerimizin IFMSA 73. Ağustos Genel Kurulu Delegasyonu Başvuru Belgesi'ni, doğru ve eksiksiz şekilde doldurarak, 20 Mayıs 2024, 23.59'a dek yoneti...@turkmsic.org adresine iletmesi gerekmektedir.

İlgili toplantıya dair tüm süreçler TurkMSIC İç Tüzüğü'nde belirtilen kurallara uygun şekilde ilerletilecek olup tüm delegasyon üyeleri bu kuralları kabul etmiş sayılacaktır. İlgili TurkMSIC İç Tüzüğü maddelerine buradan ulaşabilirsiniz.

Konu hakkında aklınıza takılan her soruda imzamda yer alan iletişim bilgilerinden bana ve yoneti...@turkmsic.org adresi üzerinden bize ulaşabilirsiniz, şimdiye dek olduğu gibi size destek olmak için burada olacağız


Tampere, Finlandiya'da görüşmek üzere!

Dışı Sizi Yakan Sevgilerimle,

Türk Tıp Öğrencileri Birliği Yönetim Kurulu adına,

Büşra ÇAKIR

Dış İşlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı
Vice President for External Affairs of TurkMSIC

Türk Tıp Öğrencileri Birliği | TurkMSIC 
Turkish Medical Students International Committee
www.turkmsic.org
 

v...@turkmsic.org
+90 505 540 88 92
FacebookTwitterYouTubeInstagram

Feragatname: Bu e-postanın içeriği gizlidir ve yalnızca e-postada adı geçen alıcılara yöneliktir. Bu mesajın herhangi bir bölümünü, herhangi bir üçüncü şahısla, herhangi bir platformda Türk Tıp Öğrencileri Birliği'nin yazılı izni olmadan paylaşmak kesinlikle yasaktır. Bu mesajı yanlışlıkla aldıysanız lütfen göndereni uyarınız ve e-postayı gelen kutunuzdan kalıcı olarak siliniz.

Disclaimer: The content of this email is confidential and intended for the recipient(s) only. It is strictly forbidden to share any part of this message with any third party, in any platform, without a written consent of the Turkish Medical Students’ International Committee. If you received this message by mistake, please notify the sender, followed by its immediate deletion.

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages